Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megnézitek majd az Elment az...

Megnézitek majd az Elment az Öszöd c. filmet?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=SoUh8NyxOyA&feature=player_em..


És miért van ennyire leértékelve a trailer? Ennyi gyurcsanyista van még? Én megnézem, szerintem baromi jó lesz :DD

Sőt! Iskolákban is le kellene vetíteni!


2013. máj. 4. 12:43
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Megnézem.

Iskolában szerintem azért nem kellene levetiteni mert ha erőszakkal megnézetjük azzal akit nem érdekel ellentétes hatást váltünk ki. Ellenszenvet az eröltető iránt.

Olyan lenne amikor mi a vetési varju cimű orosz filmet nézzük ahol az igazoltató rendőr tiszteleg a bünözőnek akit autós üldözés után kap el. Mintha nem az lett volna hogy emberek millióit deportálták ártatlanul.


Elmentem e témától. Az akciófilmeken és kész gondolatot képeket adó filmeken felnőtt kritikusok nagyon huzzák a szájukat ez már most látszik a neten.


Pedig minimális gondolkodással és a matematika négy alapmüveletét felhasználva kiszámithatnák:

A film 2006-ról szól arra 2017-ben visszaemlékezve, s napjainkban 2012-ben készült. Vagyis mindössze 6 éves rálátásunk van de a filmben is csak 11 évnyi rálátásunk van az akkori eseményekre.


Nem történelem, hanem egy ember ábrázolni akarja azt amit ezen a szinten látni lehet a történelemből.


Merész huzás 6 évvel ezelötti eseményekről filmet csinálni, kicsit a mese a scifi és a valóság keveredése a kép pedig csak jóval a film megnézése után állhat majd össze a nézőben.


Persze lehet ha megnézem más véleményen leszek, most csak a kritikákat olvastam valójában arra válaszoltam de a kérdésre a válaszom mégegyszer mondom : igen.


De szerintem csak annak szabad megnézznie akit érdekel mert nem hiszek benne hogy magas a valóságtartalma inkább a "kb. ez történhetett" kategória.

2013. máj. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Hogy miért van leértékelve?

Gyanus nekem hogy ez csak egy negativ reklám. Szidjuk a filmet védjük gyurcsányt hogy még többen akarjanak elmenni s látni a filmet.

S lesz plusz x. millió:))

Nem rossz.

2013. máj. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!