Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megnézitek majd az Elment az...

Megnézitek majd az Elment az Öszöd c. filmet?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=SoUh8NyxOyA&feature=player_em..


És miért van ennyire leértékelve a trailer? Ennyi gyurcsanyista van még? Én megnézem, szerintem baromi jó lesz :DD

Sőt! Iskolákban is le kellene vetíteni!


2013. máj. 4. 12:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező azt értsd meg hogy bűnös az mszp, nem szeretjük őket.

Bűnös a fidesz is (én is fideszes voltam), ezért most már őket sem szeressük.

De ez nem jelenti azt hogy ezekre fogok szavazni a jövőben, illetve nem menti fel az egyik bűnössége a másikat és fordítva.

Nem azt kell mondani hogy bezzeg az mszp, meg bezzeg a fidesz, nem.

Mind2 bűnös, egyikre sem szabad szavazni.

Én mint kiábrándult fideszes, a Jobbikra fogok szavazni.

2013. máj. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
A Fidesz NEM bűnös! Azt csak a ballib média mondja!!
2013. máj. 4. 13:45
 13/22 anonim ***** válasza:

Meg a Jobbik.

Akit szerinted az MSZP hozott létre a Fidesz ellen.

2013. máj. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

-Jónapot kívánok! Állami támogatást szeretnék kérni ismeretterjesztő filmemhez, amely a magyarországi túzok populcáióról szólna, mennyivel tudnának támogatni?

-Üdvözlöm, sajnos a túzokok most politikailag nem korrektek, nem tudna valami másról forgatni?

-Hát, ha ez szükséges a film a túzokok életén keresztül szólhatna a politikáról...

-Nem, nem! Inkább hagyja ki a túzokokat! Mit szólna valami pikánsabb témához? Bajnai libatenyészetei, rendőrterror, Demszky élete?

-Olajszőkítés esetleg ?

-Maga barom! Abban mi is benne voltunk! Megvan! Mit szólna az öszödi beszédhez?

-De hát én eredetileg a túzokokról akartam forgatni...

-Sajnálom, abban jelenleg nem tudunk segíteni.


Szóval semmi bajom nem lenne azzal, hogy valaki saját politikai céljaira forgat filmet (akár közpénzből), ha a magyar filmipar virágozna és sorra jönnének ki a jobbnál jobb remekek. De nem így van, jelenleg

2013. máj. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nagyon remélem hogy a kérdező egy troll, ha nem, akkor sajnos egy szánalmas csőlátású birka.

Kedves fideszes elvtárs, az iskolákban inkább arról kéne filmet vetíteni, hogy miért kell a tanároknak saját pénzből venniük a krétát?

2013. máj. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Már a trailer is hihetetlenül gyenge. Eddig sem vágytam rá, most meg már biztos, hogy nem nézem meg (miért is néznék meg egy provokáló fikciót?).


Néha arra gondolok, hogy az MSZP-FIDESZ egykutya. Bár látva a mostani kormányt bár úgy lenne (de sajnos rosszabb!).

2013. máj. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Deézsy úr előző munkájából, a trailerből és az eddig megjelent kritikákból kiindulva ez is egy olyan film, aminél még egy általános iskolai fotós szakkör is különbet hozna össze ötezer forintból. Lehet, hogy fontos témákkal foglalkozik, de hihetetlenül gyenge kivitelezésben. Szóval pénzt biztos hogy nem adnék ki rá. Ingyen esetleg.
2013. máj. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Jobb Gyurcsány imitátort komolyan nem találtak? Egy ócska propagandafilm, amit néhány millióból tákolt össze egy "haver". Az igazságtartalma is erősen megkérdőjelezhető a filmnek, de sebaj a politikai csatározáshoz ez is elég.
2013. máj. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
azért bevághatták volna, hogy ezt elqrtuk...nem kicsit...:)
2013. máj. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező én mint ex-fideszes mondom hogy ők sem sokkal különbek az MSZP-nél, egy fokkal jobbak mert egy hajszállal nemzetibbek, de sehol sincsenek egy jó párthoz képest, mint amire szüksége lenne ennek az országnak.

Egyébként azért ábrándultam ki belőlük, mert szemellenző nélkül figyelem a tevékenységüket, és ők is ugyanúgy mutyiznak, hazudnak, ígérgetnek, semmit sem tartottak be amit ígértek, se a tanárok fizetése, se elszámoltatás, se 2 hét alatt rend, se közbiztonság, se rend, se megélhetés, se semmi.

Ehelyett kaptunk egy állítólag maffiózó belügyminisztert, aki ahelyett hogy önkritikát gyakorolt volna sok helyzetben, inkább a népet kezdte el okolni, meg a felelősséget ledobni magáról.

Aki pénzbehajtókat csinált a rendőrökből, úgy hogy trafizni mindig van állomány, amikor meg ki kéne menni egy helyszínre mert balhé van, 2 órát kell rájuk várni, mert éppen egy fontos gyorshajtáson "dolgoztak".

Rendőr továbbra sincs sehol, ha van is, nulla a tekintélye. A közbiztonság egy katasztrófa, de nem javítottak semmit rajta.

Az adórendszer egy szűk gazdag rétegnek kedvez, senki másnak. Hiába van 2 gyerekem, nem keresek annyit hogy jól járjak, a fene megette az egészet. Ellenben ha keresnék 300ezret, akkor már esetleg, de ennyi fizetésnél meg már nem számít az a kis plussz, ami nekem mondjuk nagyon is sokat.

Ők is ezerrel benyalnak minden sábecdeklisnek, és a saját népét nyomja el.

Semmi olyan nem jut eszembe amire azt mondhatnám hogy igen fidesz, ez igen.

Ezért eljátszották a bizalmamat, jövőre Jobbikra szavazok.

És nagyon sok olyan van mint én.

Én majd kíváncsi leszek a Jobbikra.

2013. máj. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!