Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a bizonyíték arra, hogy...

Mi a bizonyíték arra, hogy nagyrészt csak fideszes érdekeltségű, pártfunkcionáriusok kapták meg a dohánytrafikokat?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 16:47
1 2 3
 1/24 Komplikato ***** válasza:
100%

Ööö, menj végig az erről szóló cikkeken, szépen lesz bennük kapcsolati rendszer, családi összefonódás meg az ezeket bizonyító névsorok. :D

Most helyetted szedje össze valaki? Én nem vagyok újságíró, miért én nyomozzak utána?

2013. ápr. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Mert nyilvános hogy kik kaptak jogot.

A mi városunkban is a polgármester fia kapott trafikjogot, de persze lehet hogy véletlen.

2013. ápr. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

komplikato:


Csak mert ezzel jönnek a fideszes politkusok, hogy alaptalanul vádaskodnak..


Én meg nem tudom kinek higgyek. Az 5400 pályázóból mennyi lehet a tényleges fideszes pártkatona, aktivista, stb..?


[link]


Ebből egyébként mi derül ki? Ezek tökre ismeretlen nevek. Honnan lehet tudni, hogy a legtöbbje az fideszes pártkatona?


Nem kötekedni akarok, de tényleg érdekel.

2013. ápr. 29. 16:59
 4/24 Komplikato ***** válasza:
100%
Hát ha körülnézek, az az 5400 pályázó az igaziból sokkal kevesebb. Csak mert tegnap írtak valami csajt, az valami 8 különböző településen nyert trafik jogot, és az 8 pályázatnak számít ugye. Nekem "kedvencem" az a család volt, akit a Kurucinfó is ekézett, ahol Fideszes polgármester rokona és családtagjaik, plusz egyik kis csaj udvarlója összesen több trafik jogot nyert, mint a komplett CBA hálózat. :D
2013. ápr. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Komplikato ***** válasza:
100%

"Honnan lehet tudni, hogy a legtöbbje az fideszes pártkatona?"


1. Beásod magad a szociális hálókba (FB, IWIW, stb.) és végigköveted a kapcsolati hálót, leginkább a rokonok körében.

2. Helyi lakos vagy ahol mindenki tudja ki kinek rokona, haverja, szomszédja, ellensége, stb.

3. Újságíró vagy és a kettőt jól kombinálod.

2013. ápr. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

És ezt mivel lehet bizonyítani, hogy tényleg hatalmas mutyi ez, úgy hogy a fidesz semmiképp se kötekedjen? Mert mentegetőznek, és szerintem is hazudnak egyébként, de ezt 100%-ra biztosra lehet venni? mert azt mondják, hogy a "HVG találta ki" meg azt, hogy "alaptalan vádaskodás, nincsenek bizonyítékok" akkor ez már eleve elég erős érv, hogy nekik legyen igazuk?


Mert ha hazudnak is, attól tartok ezek a Kocsis féle gyenge (?) cáfolatok is elegendőek ahhoz, hogy NE veszítsenek több 100 ezer szavazót.


Szerinted?

2013. ápr. 29. 17:10
 7/24 Komplikato ***** válasza:

Tök mindegy, ha név szerint listázva kiderülne az 5400 pályázóból 3200 vagy 4700 haver, akkor sem ismernék el. Egy csomó ügyük volt már elmúlt 15 évben ami ennél sokkal jobban bizonyítva volt még sem volt sem büntetőjogi, sem választó hűségi problémájuk belőle. Sajnos más csoportokra is igaz. Vagy túl magas a választók ingerküszöbe, vagy alacsonyak az elvárásaik, vagy ennyire vallásos hit kérdése, nem tudom.

Tehát nem lenne semmilyen következménye ha egyértelműen bebizonyítanák.

2013. ápr. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

De azt honnan lehet tudni, hogy ki a haver?


Pl. Kovács István Mucsaröcsögei nyertesről honnan tudja bárki is, hogy kicsoda, micsoda? És még sok más névből...


Tehát honnan lehet tudni, hogy a nyertesek közül hány % a haveri nyertes? Mert az, hogy néhány tucat példát hoz az Index meg a HVG az szerintem kevés.

És tényleg nem kötekedni akarok, de valahogy nem tudom eldönteni ezt 100%-san, hogy ki mond igazat. Nekem amúgy nem meggyőző a Kocsis M. féle ellenreakció, de a HVG általánosítása se túlzottan.

2013. ápr. 29. 17:26
 9/24 anonim ***** válasza:

A Fidesz soha nem hazudok, csak éppen soha nem mond igazat.

Honnan lehet tudni, hogy haverok, Fideszesek akik kapták a koncepciót?

A Fidesz eddig is a haveroknak, gazdagoknak kedvezett, hogy munka nélkül még több pénzük legyen.

Ezért számomra a legjobb bizonyítékot Lázár adta: az eddigi 3% árrést felemelik 10%-ra.

7%-al több marad a zsebükben az újaknak, mint az eddigi trafikosoknak.

2013. ápr. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Nekem két kérdésem volt/van ehhez:

1. Adott be más is pályázatot? A beadott pályázatokat szubjektív vagy objektív (pl pontozás) szempontok alapján bírálták el?

2. Azonos tartalmú pályázatok közt is a haver nyert?

2013. ápr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!