Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet kivédeni a romák...

Hogy lehet kivédeni a romák "adsz egy cigit testvírem? ", "mennyi az idő", "had telefonáljak mán a mobiloddal egy percet" szövegeit?

Figyelt kérdés
Mennyi az időt ki tudom védeni mivel karórám van és mikor megmondom nekik az időt mindig csalódott meg flegma fejet vágnak. De volt olyan is hogy megmondtam mennyi az idő, de ő a mobilomon akarta megnézni mert biztos rossz a karórám.
2013. ápr. 29. 12:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszrüen nincs nemtudom othon hagytam a mobilóm.

Vagy egy hiteler karlendités és egy hatlmas zikhej felkiáltás.

2013. ápr. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Fura engem soha nem találnak be az ilyenek. Jó mondjuk én nem is egy 40 kilós monitorbarna cicafiú vagyok.
2013. ápr. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én 190 90 kg izmos vagyok de odajönnek öten-tizen tarhálni.
2013. ápr. 29. 12:45
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
Akkor ne rózsaszín pólóban járkálj meg ne sminkeld magad ;)
2013. ápr. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%

Engem sem szoktam betalálni csak baromi ritkán, de pár tipp:


"adsz egy cigit testvírem?" - Bocs, nem dohányzom.

Ha éppen kezedben van a cigi, akkor meg, bocsi ez az utolsó.


"mennyi az idő" - Karóráról megnézed vagy azt mondod, hogy passz és mész tovább.


"had telefonáljak mán a mobiloddal egy percet" - Bocs de nem és mész tovább.


Ha elég határozottan elindulsz, az bőven elég szokott lenni.

2013. ápr. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondom amit a négyes. Én viszont egy 177 78kg-s szálkásan izmosember vagyok. Ilyen velem is előfordult. Vol egy fiat gyerek aki rám volt álva. Egyszer megkérdezte az időt. Kbhárom hét után telefonált 1 percet a telefonomon. Be is tartotta egyébként. De egy idő után rám szokott. Én normálisan megmondtam neki, hogy ez egy kicsit sok. Abbais hagyta. Viszont van az a réteg akikkel nem lehet mit kezdeni. Na ez engem is megtalált. Én azt úgy intéztem el, hogy amikor már látom, hogy jön oda és val szeg akar valamit. Akkor hangosan és erőteljesen elordítom magam, hogy "nincs". Ilyenkor a többség ilyedten és meglepetten elmegy. vagy azt mondja "csak az idő érdekelt". Velem ezek történtek.
2013. ápr. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem abból a szempontból mindig szerencsém volt, hogy mindig akkor találtak meg, amikor vagy 4-5en "bandáztunk". Ők meg odajöttek 2-3an hogy van-e cigi, telefonálni akarnak. Aztán mikor mondtuk hogy nem, annyira nem erősködtek, mentek is tovább. Ők is csak akkor kemények ha többen vannak.

De egyébként a 4-es módszere jó, főleg ha azért népesebb utcán vagy buszmegállóban szólítanak le. Ott ha határozott vagy, akkor sokáig nem magyaráznak.

2013. ápr. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
47%

"adsz egy cigit testvírem?" - Bocs, nem dohányzom.

- ne házudjá má, ázé nem adsz, mé csigány vágyok?

"mennyi az idő" - Karóráról megnézed vagy azt mondod, hogy passz és mész tovább.

-jáj de szép káróra, nekem is ilyen vót, mutasd csak szépen...


Nem gondolod, hogy szándékosan tesznek fel kérdéseket, hogy lássák, van-e mobilod/karórád?


Van, aki két mobilt hord magánál: egy használatban lévőt és egy vacak kiszuperált, működésképtelen műanyagot.

Ha elkérik tőle, vagy kirabolják, akkor a vackot adja oda.

Tragikomikus.



ui: ez a "bocs, de nem dohányzom" miért?

Miért kéne bocsánatot kérnem, hogy nem hódolok egy káros szenvedélynek? Kérjen bocsánatot a dohányos.


Helyes válasz a "van egy cigid?" kérdésre: "szokj le!"

2013. ápr. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Azért "bocs", mert így talán egy fokkal udvariasabbnak hatsz és nem fognak rád szállni.

Ha bunkó vagy velük, akkor az rosszabb.

2013. ápr. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Olyanok mint a buckalakók: könnyű őket elijeszteni, de hamar visszajönnek, ráadásul sokkal többen.

Szóval kellően határozott fellépéssel kell rájuk ijeszteni, majd a lehető leggyorsabban elhagyni a helyszínt.

2013. ápr. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!