Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Telefonáljak...

Mit csináljak? Telefonáljak még többet? 15/L

Figyelt kérdés
Előfizetős kártyám van, és sokat telefonálok rajta a koleszból. Apa azt mondta, ha nem vesezm alább, akkor kapok egy feltöltőset, amire havi ezer forintot tölt. Ma próbáltam vele megbeszélni, hogy akor vegyünk egy olyat, mert az nekem jobb lenne, mert 600 forint egy évig az internet, és ha tudnék levelezni nem telefonálnék annyit. Abba meg nem akar belemenni, csak azt mondja folyton, hogy beszéljek kevesebbet, mert elveszi.
2013. jan. 12. 09:58
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem próbáld normálisan megbeszélni apáddal, mert ezek szerint nem sikerült, de egyébként rá fogsz jönni, hogy jobb lett volna az előfizetős, mert annál nincs olyan basszus lemerült, amikor szükséged van rá, hogy felhívj valakit. Csak hát mindig bemenni és szerződést kötni, szerintem ezért nem akarja. Szóval szerintem csak akkor beszéld meg vele, ha biztos vagy benne hogy a feltöltős a jobb :)
2013. jan. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
a feltöltősre is lehet netet tenni. A mamának olyan van, csak apa az enyémről letiltotta, de ha bemenne a tmobile-ba, akkor meg tudná csinálni és nem kerülne neki plusz pénzbe.
2013. jan. 12. 10:15
 3/10 anonim ***** válasza:
36%
ha családi keret nem engedi meg, akkor mi is van? Vagy te fizeted az ösztöndíjadból? Akkor minek engedély? Anno telefon nélkül is nagyon jól elvoltunk, még csak nem is hiányzott! Autó nem kéne a segged alá? Akkor nem kéne gyalog járni! Bakker!
2013. jan. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező teljesen igazad van, hogy jobb lenne neked a feltöltős internettel. Egyrészt mert jóval olcsóbb a havi költség rá, másrészt az interneten írnál, akkor emailt, fb üzenetet, nem menne a percdíj.

Nekem havi 3000-el van feltöltve mindig a telefonom, abból 1000 ft a net, de abban mindent kimerítek, ami nekem kell, telefonálni alig szoktam. Beszéld rá apukádat, hogy ez így sokkal olcsóbb lenne, akkor ő sem bosszankodna a magas telefonszámla miatt. Vezesd le neki, szerintem be fogja látni hogy igazad van. :)

2013. jan. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél a _saját_ pénzedből egy feltöltős kártyát, és azon a saját pénzedből annyit telefonálsz, amennyit akarsz.

Vigyázz, fennáll annak a veszélye, hogy emiatt meg fogod tapasztalni, hogy a pénz nem a hitelkártyáról és az automatából jön, hanem meg is kell keresni.

2013. jan. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatod, hogy másnak mi a nagy összeg,
2013. jan. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
66%

Tiszteletre méltó 6. válaszoló!


Észre kéne venned, hogy a csaj az orrodnál fogva vezet, ugyanis az előfizetésesen miért ne lenne internet, ahhoz nem kell kártyát venni. Egyszerűen arról van szó, hogy amíg nincs brutális megvonás, addig a csaj sem akar a komfortos kényelmén változtatni. Aki meg elszórakozza a pénzt, az meg keresse is meg a rávalót!

2013. jan. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%

KEDVES UTOLSÓ!

elmondom neked, az én előfizetéses számlámról is le van tiltva a net, mert le lehet tiltatni! Úgy, mint az emeltdíjas szolgáltatásokat is.


Kérdező!

Ha a net is elég lenne, akkor azt lehet telefonon keresztül is engedélyeztetni, vagyis be sem kell mennie apádnak, elég, ha telefonál

2013. jan. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De nem akar telefonálni sem:/ Én meg már voltam bent az üzletbe, és nekem nem csinálják meg. Hogy vegyem rá? Lehet, hogy azért, mert nem vagyunk túl jóban.
2013. jan. 12. 17:33
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Na itt a bibi kedves kisasszony!
2013. jan. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!