Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldal milyen jogon szól...

A baloldal milyen jogon szól bele bármibe is?

Figyelt kérdés

Főleg az MSZP, 8 évig voltak hatalmon aztán semmit nem csináltak csak felvették a kölcsönt aztán szépen zsebre rakták.

Meg elismerték, h hazudtak reggel, délben, este.



2013. ápr. 23. 20:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Szólásszabadság jogán?
2013. ápr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%

tehát te a bal oldalt szidod 8 év semmitevésért?

én meg a jobb oldalt majd 8 év pusztításért

2013. ápr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Mert az ellenzék sajnos azt tartja feladatának, hogy kritizáljon.

Soha nem támogatják nyíltan a miniszterelnököt.

Lényegtelen, hogy ki van ellenzékben. Fidesz, vagy szoci.

Mindig marják egymást. Az lenne a csoda, ha pl támad az EU akkor az ellenzék nyíltan kiállna a kormány mellet.

2013. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 MolotovPunk ***** válasza:
82%

Miért ne szólhatna bele?Elvégre szólás szabadság van(még).

Tudom,ezt neked nehéz elfogadni.

2013. ápr. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
21%
8 évnyi Gyurcsány és Bajnai ÁMOKFUTÁS megtette a hatását. Köszönjük, de nem kérünk belőle többet!
2013. ápr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Látom fáj az igazság:)
2013. ápr. 23. 20:57
 7/22 anonim ***** válasza:
33%

Az MSZP-nek nem is lenne létjogosultsága.

Nem elég , hogy olyan bűnösök szerepeltek benne akik az előző rendszer kiszolgálói voltak , még az "új" Magyarországot tönkretették.


Jó néhány MSZP tagnak , 15 év letöltendő járna, Bajnainak , Gyurcsánynak meg főleg.


És mindenkinek oldaltól, ideológiától,párttól függetlenül aki gazdaságilag megkárosítja az országot.

2013. ápr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nem baj, a lényeg a szólásszabadság.

Nem tudom, én azok után, h szarrá törtem a saját autóm már sokadjára, nem kezdenék el okoskodni másoknak, hogy kell vezetni!

2013. ápr. 23. 21:03
 9/22 anonim ***** válasza:
20%

ellenzéknek is lehetnek közös célja.... csak a baloldalon már az se közös, hogy ország érdekeit, magyar embereket támogassuk vagy a multikat? Teljesen másban látják a hiba forrását.... Egyik egy oylan modellt szeretne ami cseheknél és a lengyeleknél bevált és működött ... a másik, görög, olasz, portugál válság kezelésben látja a siker titkát ...

Euben ezek a képviseletek határok világosan látszanak, ki miként érvel, mit véd, milyen értékeket képvisel ...

2013. ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%
Mert a fityeszt milyen alapon szólt bele bármibe is 02-08 között meg szervezett rendbontásokat amikor 98-02 között megduplázták az államadósságot, meg eladósították az embereket. Hazudtak, loptak folyamatosan. Ahogy teszik azt most is. Baj hogy valaki szóvá teszi?
2013. ápr. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!