Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki kimegy mért nem marad kint?

Aki kimegy mért nem marad kint?

Figyelt kérdés
[link]
2013. ápr. 22. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem mindenki tud külföldön meg maradni. nekem honvágyam sincsen pedig már 5 éve itt élek. a magyar kaja sem hiányzik, nagyon hamar megszoktam, most már nem nagyon megyek haza.
2013. ápr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Sokan rájönnek, hogy nincs kolbászból a kerítés.
2013. ápr. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bumbi02 ***** válasza:
55%

Ha dolgozol, akkor kolbászból van a kerítés. Ha nem azt hiszed, hogy kijössz, és majd dől a pénz, akkor lehet kolbászból a kerítés. Sokkal könnyebb idekint boldogulni, mint odahaza.


Amúgy pedig, én szeretek hazajárni, és szeretnék is Magyarországon élni majd.. egyszer. De nem most.

2013. ápr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak akik kint maradnak, de az emberek többsége csak dolgozni megy ki, hogy legyen házra, meg egy kis tartalék vész esetére!

Én is tervezem, hogy kimegyek néhány évre, de 99%, hogy nem maradok kint!

Ahhoz túlságosan szeretem Magyarországot (A magyar nyelvet, a magyar ételeket, kultúrát, a gyönyörű helyeket, és minden ismerősöm is itt van)!

Attól függetlenül, ahogy a politikai, és gazdasági helyzet áll!

2013. ápr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül a honvágy. Az is benne van, hogy mindenkinek van egy gyökere, és az általában Magyarországot jelenti.


Mert miután kiment valaki élni külföldre, és ha nyitott szemmel járt, sokat tájékozódott közügyekben, kultúrát illető kérdésekben, stb rájön arra, hogy Magyarország mennyire értékes.


Ezért fordulhat elő, hogy azt képzeled, mielőtt kiköltözél volna, hogy majd kint maradsz, aztán mégis visszamész.

2013. ápr. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!