Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy ismerkedhet mellettem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedhet mellettem? Távkapcsolatban élek. Hétköznap elmegy dolgozni, mikor hazaér msn-ezünk lefekvésig, kijárni sem szokott nagyon ha kimegy sem marad sokáig! Mégis tarthat valahogy valakit melettem?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 13:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt alapozod valamire, vagy csak beképzeled?
2009. nov. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne gyárts összeesküvési elméleteket, felesleges erre fordítani az energiát. Adott rá valaha akármilyen okot is, hogy arra gondolj megcsal?
2009. nov. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Miért ne. Személyesen már találkozgatok? Hétvégén együtt vagytok? Vagy csak egy hónapban egyszer találkoztok? Ha te dolgozol ő még melletted tud randizgatni mással is.
2009. nov. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

eddig az életem is rámertem volna bízni!!! de tegnap:úgy volt elmegy aludni de előtte még megfürdik

*letettük a telefont

*és én még visszajöttem msn-re

*beszéltem barátnőmmel

*mondtam neki de unatkozok :S

*mondja hát a barátod?

*mondom elment fürdeni

*meg aludni

nekem nem volt fenn msn.en

*barátnőmnek viszont igen

*:-O

*mondom nem igaz

*de igaz volt

*na erre felhivtam

*mondom megcsörgetem ugy is fürdik majd visszahiv

*de felvette a telefont

olyan 10 percre rá hivtam fel szóval nem tudott megfürdeni annyi idő alatt

persze tagadott mindent!

2009. nov. 20. 13:48
 5/13 anonim ***** válasza:

Hú banyek... szerintem jobb ha még most szakítotok, mielőtt tönkreteszed azt a szerencsétlent....


Vagy talán neki fog megjönni az esze és dob téged...


10 perc miatt ennyit görcsölni... LOL

2009. nov. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

nem a 10 percen van itt a hangsúly, és a látszat ellenére egyálltalán nincs pórázon! ilyen fajta !

Nekem is és neki is megvan a szabadság! a hangsúly itt a a sunyiságon van, ha msn-ezni akar tessék csak mondja meg, nem kell hazudni és rafináltkodni!

2009. nov. 20. 13:57
 7/13 anonim ***** válasza:
Beszeld meg vele mondd el h tudod h akkor este fent volt es teged letiltot h ne lasd h fent van.Kerdezd meg miert tette ezt majd utana dontsd el h akkor most mi is van.
2009. nov. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Éppen ez az beszéltem vele de mindent tagadott, de gyanús volt és a hangja is...

Azt hiszem szeret engem, már a közös karácsonyt tervezzük minden rendben is volt , nem értem:(

Aranyosak vagytok hogy segítségemre vagytok!

Nem tudom mire vélni sajnos :(

2009. nov. 20. 16:16
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor legyel egy kicsit ramenosebb es beszeld meg vele h ne nezzen mar ennyire hulyenek teged b*zdmeg!Ilyenkor agybajt kapok nem tudom minden ferfi azt hiszi h a nok tudatlanok es hulyek?
2009. nov. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Túl okos pasim van az a baj!

Kimagyarázza természetesen, vagy hiszek neki vagy nem :@

2009. nov. 20. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!