Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Matolcsy szerint az MNB...

Matolcsy szerint az MNB független marad. Van olyan fideszes aki ezt elhiszi?

Figyelt kérdés
2013. márc. 4. 21:31
 1/6 Vadkan01 ***** válasza:
100%
Az elmúlt egy órában, egy jelentkező sem volt és én se vagyok az.
2013. márc. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Vannak.De én kisgazda vagyok.
2013. márc. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem, de attól még letükrözöm a kérdést:


"Az ellenzék szerint az MNB eddig független volt. Van olyan MSZP-s, aki ezt elhiszi?"

2013. márc. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%

Van olyan, aki elhiszi, hogy Simor alatt az MNB független volt? A Fidesz kormánytól nyilván.

Az IMF kedvéért kiszolgáltatta az egész magyar bankrendszer legbelsőbb titkait, igen a magyar bankoktól is független volt. Simor Andrásnak is megvoltak az elvbarátai, szíve már nagyon húzta közéjük, mai nap már a volt SZDSZ-esek közt landolt: [link]

" Braun Róbert, Medgyessy Péter volt kommunikációs vezetője és Gyurcsány Ferenc volt stratégiai főtanácsadója politikailag ismét aktív, rendszeresen találkozik Mesterházy Attila MSZP-elnökkel, akinek tanácsokat ad, és hogy valószínűleg politikusként tér vissza a közéletbe. A Magyar Nemzet csütörtöki számában arról írt, hogy az összeférhetetlenség gyanúját veti fel, hogy Braun még mindig az MNB elnökének kommunikációs tanácsadója. "

[link]

Vajon milyen vagyonokat, és miért cserébe szerzett vagyont menekített Simor külföldi ellenőrizhetetlen bankszámlákra.

Simor valakiknek nagyon jó pénzért nagyon jó szolgálatot tett.

2013. márc. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kénytelenek elhinni, ugyanis az MNB működésébe a kormánynak beleszólása nincsen.
2013. márc. 5. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pro Patria ***** válasza:
12%
Nincs olyan naiv, aki ezt gondolná, szerintem. Majd meglátjuk, mi lesz az eredmény.
2013. márc. 6. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!