Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Hit Gyülekezetéhez kerül...

A Hit Gyülekezetéhez kerül egy iskola? Mi lesz a gyerekekkel?

Figyelt kérdés

Hogyha a katolikus ,vagy valamelyik másik egyház venné át , arra azt mondom , hogy oké


Na , de a hitgyüli?Ez most komoly?

A gyerekeknek ilyen sámános , ördögűzős dolgokkal fogják tömni a fejét.


A hitgyülit ismerve , ők elég gátlástalanok , provokálóak.



2013. ápr. 22. 17:54
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
21%

A hitgyüli egy rendkívül káros bizniszszekta.

Feketemágia, kollektív átkozás, imakommandó, kösz nem kérek belőle. A gyerekeket mérgezik ezzel. Nem a Harry Potter a veszélyes, hanem a hitgyüli cionista, hazaárulásra buzdító agymosása. Reggeltől estig holokausztozás, magyar nemzettudat rombolása.

2013. ápr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 Joel7 válasza:
88%

Azta... Mennyire sok rágalmazó, keserűséges beszéd folyik itt...

A helyzet az, hogy a Hit Gyülekezet a bibliában lévő tanítást tanítja. Nem többet, nem kevesebbet.

Ne hasonlítsuk már össze egy véletlenszerűen kiválasztott Amerikai táboros videóban látható fajta tanítással!

Az, hogy emberek az Istentiszteleteken néha a földre esnek, nem azért van, mert kívülről rákényszerítik, hanem mert az illetők meg akarnak valamiből szabadulni, vagy egyszerűen átadni magukat Istennek, és nyitottak arra, hogy Isten megérintse, ha kell, emberen keresztül is.

SENKIRE nem kényszerítenek ilyet, főleg nem iskolában gyerekekre.

Nem tiltják a Harry Potter könyvének az olvasását, azonban arra lehet számítani, hogy egy olyan ember, aki a Krisztusi természetre vágyik, és valóban a hit terén tovább akar fejlődni, nem fog elolvasni olyan könyvet, mert tele van manipulációval, varázslással, még akkor is, ha emberi szemmel igazságos. Ezek a dolgok utálatosak Isten előtt.


Cionista szekta? Nézzük így: Pál Apostol a Bibliában is megmondta, hogy Isten nem adta fel a zsidó népet, és így továbbra is fennáll, hogy aki áldja Ábrahám utódjait, áldott lesz. Az, hogy Izraelt, mint népet elfogadjuk, persze nem azt jelenti, hogy minden egyes ember minden egyes döntése a zsidók között jó, de erre is vonatkozik az, hogy fogadjuk el embertársainkat, bármilyen nemzetiségűek legyenek. A másik dolog az, hogy alaptalan vádak, és indulatok során keletkezett keserűség alapján ne kezdjünk már rágalmazni egy népcsoportot és a mellettük kiálló embereket!


Biznisz-egyház? Akik ezt mondtátok, voltatok már ott? Mi alapján mondtok ilyet? Csak ismételtitek, amit valahol hallottatok, mint a kis gyerekek, "ha le van írva, akkor biztos igaz" alapján?

Senkinek nem kötelező az adakozás. Én már járok oda egy ideje, és voltak olyan hónapok, amikor semmit nem adtam, mert kevés pénzem volt, és senki nem szólt rám, pedig ismernek engem személyesen is.

Szóval, amikor adunk a gyülekezetben, akkor azt a pénzt arra adjuk, hogy támogassuk az evangélium terjesztését. Az, hogy utána hogy gazdálkodnak vele a gyülekezetben, az már az ő felelősségük.

Egyébként meg, ha valaki azt gondolja, hogy adakozással valamit meg kell érdemelni Istennél (vagy embereknél), akkor nem értette meg a lényeget. Ilyet nem tanítanak a gyülekezetben sem, csak van, aki félreérti.

2013. ápr. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Látom a hitgyülisek már elküldték az embereiket kommentelni és szorgosan lepontozni.

Talán az imakkomandó és az átkozás is beindult.



Itt egy videó, nézzétek meg. Tényleg ezt akarjátok?


http://www.youtube.com/watch?v=dVlvtKHw1qc

2013. ápr. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

"23-nak:

Ez a videó jó régi már. Újabb nincsen?

Ezek összevágott dolgok, mellé még nincs is lehetősége megmagyarázni a hiteseknek, hogy pontosan mi micsoda, ha meg megszólalnak, az a baj.

2013. ápr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Ördögien jó érzés, amikor már megvan a véleményem, és erre egy későbbi esemény csak ráerősít egy lapáttal.

[link]


Az egyház(ak)nak semmi keresnivalója a közoktatásban.

2013. ápr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
a hitgyüli léte önmagában nemzetbiztonsági kockázat
2013. ápr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
88%

23, ezen a videón tényleg egy általános iskola van? mert nekem kicsit nagynak tűnik, és szerintem egyik iskolájukban sem történik ilyesmi, főleg nem az átvettekben. Amúgy elolvastad egyáltalán az előzményeket?! Főleg azt a részt, hogy a HGY biztosította a szülőket és az intézményt, hogy nem fognak kötelezővé tenni semmilyen vallásos dolgot. Nem is értem mi alapján linkelted be ezt a videót, hogy majd ez lesz matekórán a törtek, meg az egyenletek közt?

A másik linked indíttatását még annyira sem értem. A HGY nem változtat a tanítás tematikáján és tanárokat sem cserél, ennek tudatában egy kis magyarázatot biggyeszthetnél, mert ez így nem túl meggyőző, hogy idedobsz egy linket oszt' tessék nézni, valamire csak jó.


Bocsánat, ha kicsit gorombának tűntem, de már a negyedik olyan provokáló kérdést olvasom ma, ahol az egymás besározása nagyon megy, de egy értelmes érvelést, magyarázatot vagy forrást már nem tud odaírni senki.

2013. ápr. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
Én hitgyülis suliba járok, és nagyon szeretem. van biblia óra, de nem kötelező rá bejárni, de amúgy szerintem alapműveltség a biblia ismerete. nem kell gyülibe járni hozzá, nagyon jó tanárok vannak, és kedves, barátias környezet. a gyerekek jól tanulnak, és jól érzik magukat. ebben semmi szörnyű nincsen, nem? :)
2013. nov. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Én is hitgyülis suliba járok, és ugyanolyan órák vannak, mint más iskolákban, jó a környezet, a tanárok kedvesek, plusz van biblia óra, ahogyan az előttem hozzászóló is írta, ahol segítenek megérteni Isten igéjét. :)
2014. márc. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Elmondom, a katolikus iskolában nem űznek ördögöt.
2014. nov. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!