Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi folyik ebben az országban?...

Mi folyik ebben az országban? Ostobaság vagy tudatos politika?

Figyelt kérdés
Kötelező meditáció az iskolákban, állami társkeresés egyetemistáknak...

2013. ápr. 12. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Ezt a társkeresős dolgot Japánban is csinálják.
2013. ápr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Vadkan01 ***** válasza:
61%
Én egyikről sem hallottam még.
2013. ápr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

a társkeresés nem hülyeség, ha többen találnak párt elégedettebbek, jobbnak látják a dolgokat,jobban elviselik a nehézségeket az országban


bár kétlem hogy a parlamentben lenne bárki is aki erre gondolt mikor kitalálta ezt, annyira azért nem okosak a politikusok

2013. ápr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sí nagyhatalom leszünk!

Mi megyünk leggyorsabban lefelé a leejtőn

2013. ápr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A társkeresés egyértelműen hülyeség. Milyen szempontok alapján keresnek a diákoknak társat? Aki enélkül nem talál magának senkit, az ha akar, keres a neten valamelyik társkereső oldalon.

A meditációt pedig feltehetően egy nagyon vallásos KDNP-s találta ki.

Zárdába jártam iskolába. Minden évben húsvét előtt volt egy lelkigyakorlatunk, ami egy hétig tartott. Tanítás nem volt. Viszont minden reggel misén vettünk részt. A pap egy "megszívlelendő" prédikációt tartott.

A Tisztelendő nővér azt mondta, hogy elmélkedjünk el azon, amit hallottunk. Ne beszélgessünk másról, ne játsszunk egymással vagy a testvéreinkkel, meditáljunk.

Fogalmunk sem volt, hogy elmélkedni vagy meditálni hogyan kell. Csak azt értettük, hogy ne beszélgessünk nap közben.

Ezért otthon nem beszéltünk, hanem mutogattunk, ha valami kellett.

Pedig mi nyugisabb, szófogadóbb diákok voltunk, mint a mai gyerekek.

Alig hiszem, hogy meditálnak majd az iskolákban.

2013. ápr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
meditáció kifejezetten tetszik.... próbáljanak ki minél több mindent, meditáció még hasznos is a jellemre, önkontrollra taníthat és nyugtatja a diákot, emellett biztos sok diákot fognak kinevetni a szülei, ha meghallják, hogy meditáció, minta hogy te is ... szóval a szülőkkel is sűrűbben kellene beszélni, az ilyesmiről egyénileg.
2013. ápr. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A kettő keveréke. A birkanép a buta, a fenti csürhe meg irányít.
2013. ápr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Mi a probléma? Meditálni sűrűn szoktam. Amennyiben pedig egy normális társ(nőt) találnak nekem, hátralévő életem minden választásán rájuk húzom az x-et.
2013. ápr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a zen buddhizmust államvállassá teszi a KDNP és engedélyezik a bigámiát részemről rendben van a dolog.:)
2013. ápr. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A meditáció nagyon okos ötlet, valamennyire harmonizálja a gyerekeket, az állami társkeresés meg azért, h több gyerek szülessen és előbb, aki majd ki tudja fizetni a nyugdíjadat, kérdező!


Szoktalan módszerek az biztos, de nem hülyeségek!

2013. ápr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!