Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki innen osztrákban vagy...

Aki innen osztrákban vagy németben melózik? Többi lent?

Figyelt kérdés
Hogy szokta meg, hogy hétköznap csak munka, evés, alvás. És a hétvégébe kell bele süríteni minden programot, amikor jön haza magyarba?
2013. ápr. 21. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Ausztria

Németország

Magyarország


Így hívják őket!

2013. ápr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezeket te honnan veszed, hogy munka meg alvás? Ki dolgozik így? Én 9-től 5:30-ig dolgozom, 30 perc ebédidővel, időm mindenre jut, haza pedig nem futkozom, a család látogat meg engem.
2013. ápr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Austriából még úgy ahogy, de szerintem Németországból senki nem szaladgál haza minden hétvégén!

Am én ha ki is megyek néhány évre dolgozni, semmiképp sem egyedül mennék, hanem az egész családdal!

Viszont aki egyedül ment, az is talál szórakozást család nélkül is, és idő is van rá!

Ők is csak 8 órában dolgoznak!

Sőt, arrafelé nem is nagyon szeretik a túlórázást!

2013. ápr. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem szoktak hazajönni, a felesleges pénzüket pedig lengyel luxus prostikra költik... így nem hiányzik a család. Legalábbis haverom állandóan ezzel dicsekszik.
2013. ápr. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!