Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 2014-es választások után...

A 2014-es választások után lehetnek újra olyan zavargások, mint 2006-ban?

Figyelt kérdés
Amíg 4 évente váltja egymást a bal és a jobboldal, addig nagyjából egyensúlyban vannak a dolgok. Amikor viszont az egyik oldal egymás után 2*4 évig kormányoz, akkor borul a bili sokaknál. Sajnos már most is sok baloldali, liberális ember elég nehezen viseli a 3 év óta tartó fidesz kormányzást. Pedig most minden jel arra mutat, hogy újra meglesz a 2/3-ad a fidesznek.

2013. ápr. 10. 22:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Számítás helytelen a zavargás az ösződi beszéd miatt robbant ki.De szerintem az nem zavargás volt ,hanem egy kisebb forradalom csak hát szeretik elbagatelizálni a dolgokat a médián keresztül. Tehát zavarogni úgy kell helyesen ,hogy nem szegény Balogh György kocsiját gyújogatjuk fel meg kukákat borogatunk meg meg huligánkodunk ,meg a süniknek mutogatunk be ,hanem céltudatosan előre megtervezve megnézzük ,hogy az Andrássy úton mennyi lámpa vas van leszámolni ,ha kevesebb akkor még egy kettővel kiegészíteni(nem kell lámpát szerelni a végére)aztán a parlamentbe betörni kiszedni a büfés és a takarító nénin kívűl onnan mindenkit a portás bácsit is békén hagyni és a többit egyenletesen elosztani a lámpákon a nyakuknál fogva kötéllel rögzíteni a lámpa görbületi részéhez úgy ,hogy a lábuk semmi esetre se érjen le a földre na ez a helyes zavargás :)


Nem hiszem ,hogy lesz mert 2006-os esetből tanulva nincs kedvük gumikövedéket kapni a pofájukba ,hogy aztán bíróságra járhassanak hónapokig.



Addig is amig nem lesz normális zavargás addig is további jó bégetést


egyénként azt a s@ar filmet amit közben néztem a Herculest nem tudtam miattuk megnézni végig és azóta sem adták le és miattatok nem is fogják EZ IS A TI HIBÁTOK

2013. szept. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!