Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 2014-es választások után...

A 2014-es választások után lehetnek újra olyan zavargások, mint 2006-ban?

Figyelt kérdés
Amíg 4 évente váltja egymást a bal és a jobboldal, addig nagyjából egyensúlyban vannak a dolgok. Amikor viszont az egyik oldal egymás után 2*4 évig kormányoz, akkor borul a bili sokaknál. Sajnos már most is sok baloldali, liberális ember elég nehezen viseli a 3 év óta tartó fidesz kormányzást. Pedig most minden jel arra mutat, hogy újra meglesz a 2/3-ad a fidesznek.

2013. ápr. 10. 22:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
És ki fog zavarogni? Jelenleg a baloldal azért zavarogna, hogy megfojtsa a másik bal oldalt. Nincs itt semmiféle ellenzék, pláne nem olyan, aki 1000 embert egyszerre össze tud szedni... Többet pláne nem.
2013. ápr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Nem hiszem hogy a baloldal merészel majd zavarogni a veresége után.Max. majd felteszik a választási csalás lemezt meg szokás szerint ájvékolnak majd Brüsszelben.
2013. ápr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%

szerintem akkor lenne nagyobb tüntetés, ha visszajönne a baloldal. 2002ben sem akarták elhinni az emberek hogy az mszp nyert, így van? akkor volt hídfoglalás is, jól emlékszem? (javítsatok ki ha hülyeséget mondok, akkor még nem követtem a politikát, csak amit hírekből hallottam, annyi van meg).

Nem örülök a fidesznek, nem is fogok rájuk szavazni, de inkább még 20évig ők, mint hogy megint azok közül a baloldaliak közül, akik már jócskán leszerepeltek.. szerintem.

2013. ápr. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

A fidesznek még mindig van sajnos esélye hogy megszavazzák, de 2/3 tól már búcsúzhatnak. Zavargások nem biztos hogy lesznek, mert ugye a 2006-os zavargásokat a Fidesz hozta össze, ami teljesen egyértelmű, és önmaga ellen nem hiszem hogy összehozná, másik párt meg nem olyan tökös ehhez szerintem.

Az Együtt 2014 meg eddig nem süllyedt le az ő szintjükre csak ugye a Fidesz a leutóbbi tüntetésekért őket vádolta hogy ők szervezték be, elég gyerekes viselkedés szerintem tőlük, meg sajnos nem éppen a legjobb párt, sőt ők most jobban tönkretesznek mindent mint az MSZP. A gond azzal van hogy már a rendszerváltás után tönkretettek mindent, mezőgazdaságot, akkor egy valag pénz volt amit elpocsékoltak, csak akkor még nem éreztük meg így a hatását mert akkor voltak még munkahelyek, de most már azzal is komoly gondok vannak. Ha lesznek is zavargások az már tuti hogy a nép kezében lesz hogy megint a fidesz és megint folytatódik az a marhaság mint eddig.

Senki ne mondja nekem azt hogy ez a kormány így jó ahogy van, mert elég csak kicsit körbenézni, sok helyen munkanélküliség van, sokan csak közmunkát tudnak vállalni de az a pénz nem elég a megélhetéshez, az ország folyamatosan süllyed a mélypontra, gazdaságunk 0, a forint gyenge mint a harmat, és minden létező dolgon adó van, ami megfizethetetlen az emberek számára, főleg az élelmiszerek.

2013. ápr. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Joe Makepeace ***** válasza:
33%
Döbbenetes!!!!!!!!
2013. ápr. 11. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mi döbbenetes?
2013. ápr. 11. 11:08
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesznek. 2006-ban sem lettek volna, ha nem derül ki, hogy a baloldal végighazudta a választási kampányt, és még a költségvetési hiányról sem közölt valós adatokat. Ha akkor nem szivárog ki az öszödi beszéd, ami tényleg felháborító és elfogadhatatlan volt (márcsak a nyelvezete miatt is, ami egy miniszterelnök számára megengedhetetlen), akkor nem lett volna semmilyen nagy zavargás.
2013. ápr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehetnek hát. Ha valami csoda folytán a 126 baloldali párt összefog, és győz, akkor a békemenetesek egyfolytában csinálják majd a műsort.

Ellenkező esetben nem lesz. Nyugaton a baloldal szokott zavarogni, nálunk fordítva van.

2013. ápr. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%

Ja....zavarog a jobb oldal....a bal meg kiköti magát fűhöz fához....nem értem miért nem hadják ott megszáradni őket.

Az öszödi csoffadt fejű rém miatt tört ki a parasztgyalázat. Ezt egy joerzesu magyar ember sem nézte jó szemmel.

2013. ápr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nincsen kiszivárogtatott gyónás, de hiteles szervező sincs hozzá.
2013. ápr. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!