Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon eltűnnének a politikából...

Vajon eltűnnének a politikából a szoci őskövületek, ha ezzel biztosan leváltanák Orbánt?

Figyelt kérdés

Sok ember mondja, hogy szívesen szavazna a baloldalra Orbán leváltásáért, ha nem a Mesterházi, Gyurcsány, Bajnai, Szanyi, Burányi stb. kerülne ismét hatalomra.

Szerintem ez elég súlyos kritikája az említett elvtársak és holdudvaruk korábbi ténykedésének.

Vajon feláldoznák az elvtársak a politikai karrierjüket az ország megmentéséért ? Vagy ha nem őket választják meg akkor nem is olyan fontos az ország sorsa ?


2013. ápr. 1. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
49%

Én is szavaznék ,egy , magyar érdekeket szolgáló , magyar embereket néző, patriótább baloldalra.


A jelenlegi felhozatal , MSZP-Bajnai-Gyurcsány triumvirátus egyszerűen borzalmas.Ezekre semmi szín alatt nem szavaznék.


Viszont, így marad a Jobbik , mint alternatíva.

2013. ápr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Például a Mesterházy az mitől őskövület, amikor 40 éves sincs még? És egyébként 2010 előtt a kutya nem ismerte. Gyurcsány és Bajnai nem szoci, Szanyi pedig az udvari bolondjuk, mindegyik pártnak kell egy ilyen, komoly feladatot úgyse bíznak rá.
2013. ápr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A kérdés lényege nem az hogy az őskövület kifejezés megfelelő-e , hanem az hogy hajlandók lennének-e átadni a helyüket hitelesebb baloldali politikusoknak, ha ezzel le tudnák váltani Orbánt.
2013. ápr. 1. 22:51
 4/10 anonim ***** válasza:
18%
Mert nem sok ész kell hozzá hogy rájöjj a Meseházi csak egy mosolygó arc az mszp szélvédőjén. Olyan mint Putyinnak Medvegyev. És miért is kéne egy ilyen baloldal, amikor amit akarsz azt úgy hívják Jobbik.
2013. ápr. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem hajlandók lennének, persze nyilván megkérnék az árát.
2013. ápr. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

A kérdéssel több probléma is van.

Mindenekelőtt zsigerből gyűlölködő definiálatlan kérdésre csak rossz válaszok érkezhetnek.

Nem világos, e helyen mit jelent az "őskövület" és a példaként említett emberpéldányok mitől azok.

Nem tiszta az említett összefüggésben mi is az "elvtárs", és nevezettek mitől azok.

Nyilvánvaló politikai homály "politikai karrier feláldozásáról" beszélni, továbbá bármilyen választást az ország fontosságával keverni. Nem is beszélve arról a politikai nonszenszről, hogy a felvetésben előforduló "lemondásról" lehessen beszélni, amennyiben "megadnák az árát".

Végső soron az alapprobléma a célkijelölés teljes zagyvaságában van. Vagy az ország gazdasági és társadalmi javulása, vagy nevezettek eltüntetése, vagy valamiféle besorolása a cél, de e három együtt kezelése politikai sületlenség.

Pontosan kellene megfogalmazni a kíván óhajt. Esetleg a kivitelezés körülményeit és feltételeit is lehetne ecsetelni. De ez nem a mesék világa, ahol a jótündér teljesíti legalább egy kívánságunkat.

2013. ápr. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Arra szavazok aki/ami a magyar érdekeket képviseli. Tehát a Jobbikra.
2013. ápr. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Dick Esmen ***** válasza:
Nem.Nekik csak a hatalom számít.
2013. ápr. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mesterházy még a Fidesszel is összeállt volna már, csak hogy hatalomra kerülhessen. És tetszik vagy sem Gyurcsány az egyetlen akitől Orbán úgy fél, mint ördög a tömjénfüsttől...

Elvtársazni ne nagyon elvtársazzunk, mert ez az egész parlamentre használható lenne még Orbánra is, már ő is ott ült a szoci rendszerben is, csak azért lett belőlük nagy kapitalista, mert ez kifizetődőbb...

Te talán feláldoznál valamit az országért? Hiszen nem arra szavazol akinek megvalósíthatóbb a programja, hanem arra aki többet ígér... na, ebben az országban senki semmit nem áldozna fel semmiért sem, főleg nem egy politikus...

2013. ápr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

"Te talán feláldoznál valamit az országért? "

Én elég sokat feláldoztam az országért. Több mint 20 éve fizetem az idiótábbnál idiótább nevű adókat, nyelek, tűrök és próbálok hinni abban, hogy talán egyszer jobb lesz. Ha nem nekem, talán a gyermekemnek.


Nagyra becsülöm azokat, akiknek van bátorsága mindent hátrahagyni és egy jobb élet reményében a nulláról újrakezdeni külföldön. És sajnálom azokat akik itthon lehorgasztott fejjel tűrik a magyar demokrácia jobbnál jobb vívmányait.

2013. ápr. 2. 23:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!