Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem tud Gyurcsány...

Miért nem tud Gyurcsány eltűnni a magyar politikából?

Figyelt kérdés
Nem tudja felfogni,hogy 2008 óta már nem ő a miniszterelnök,de minden áron szerepet akar kapni Viktorka leváltásában.Egy bizonyos szinten egyetértettem vele egy ideig,de most már felfordul tőle szinte a gyomrom.Egy olyan ember,aki mindenáron politikus akar maradni,hogy tovább élősködjön a népen.
2012. nov. 19. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
29%

A politikusok és a szinészek nem tudjá időben befejezni.

Azonkívül hol tudna szerezni annyi pénzt üres hablatyolásból?

2012. nov. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Dick Esmen ***** válasza:
100%
Mert nem képes rá.Annyira hozzá szokott hogy képtelen lenne eltűnni.
2012. nov. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Ha ugyanezt Orbánnak tetted volna fel több igazság lett volna a kérdésben. Mert hiszen Gyurcsány jelentősége nagyban csökkent miniszterelnöki és pártelnöki távozása után. Az hogy havi egyszer hallom valahol engem nem igen zavar. Amúgy még mindig éles gondolatai vannak bizonyos helyzetekről ami megfontolandó pártállástól függetlenül.

Ő az aki azért bűnhődik mert a tömegeknek feldolgozhatatlan igazságot beszélt. Volt egy pár ilyen személy már a történelemben. Kíváncsi vagyok 50év múlva milyen lesz a megítélése.

2012. nov. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
azt még értem, hogy vannak birka emberek, de hogy állandóan bégethetnékük is van... :S
2012. nov. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
Még nem tömte meg eléggé a saját, és a gazdáinak a zsebét.
2012. nov. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Takumi ***** válasza:
46%
Harmadik szerinted Gyurcsány egy mártír? Esetleg meg nem értett zseni??
2012. nov. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg jobban járt volna Gyurcsány, ha a miniszterelnöksége után eltűnt volna a politikai életből, és csak pár év múlva tért volna vissza. Pl. Sarkozy is ezt csinálja most éppen.

Egyébként 2009-ig volt miniszterelnök.:)

2012. nov. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
42%
Jó nagy kommunista azért.
2012. nov. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6%
Azért mert egyrészt ebből él meg, másrészt meg egy hatalommániás őrült, ugyanannyira, mint Viktorio.
2012. nov. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7%
Miért nem tud Orbán eltűnni a magyar politikából?
2012. nov. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!