Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehetne bannolni hoffmann...

Hogy lehetne bannolni hoffmann rózsát (direkt kisebetűvel) a magyar politikából?

Figyelt kérdés
meg akarja szüntetni a közgázt...
2011. máj. 4. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Hoffman Rózsa a kormány leghatározottabb, legmegfontoltabb politikusa, sokkal ésszerűbb ötletei vannak, mint Pokorninak. Mellesleg határozottan kiáll elképzelései mellett, még Orbánnal is szembement, ami tényleg nagy dolog.
2011. máj. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is a Corvinus miatt aggódok :((((
2011. máj. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

erhnn te egy magyargyűlölő vagy!


Hogy lehetne? Mondjuk agyonlőni! Amúgy ez még csak tervezet, valószínűleg ugyanaz lesz, mint a vármegyékkel, hogy a Corvinus megmarad ,a többiek megszívják.

Rühellem a KDNP-t!

2011. máj. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy sajnos, már Orbán is kérdőre vonta nem egy dologban, de Hoffmant nem érdekli.
2011. máj. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Akasztani kéne ezt a dilettáns hülyét!
2011. máj. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4%

"erhnn te egy magyargyűlölő vagy!"

Látom gyűlölködni azt tudsz, de hol marad az érvelés. Szeretném tudni, hogy miért is vagyok én magyargyűlölő büszke magyar létemre, talán mert nem vagyok jobbikos?

2011. máj. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
63%
Csupán rávilágítottam arra, hogy te egy olyan embert tartasz jó szakembernek, akinek eddig csak dilettáns javaslatai voltak. Ami "jó" ötlete volt, az sem a sajátja és főleg a megvalósítást tervezi meg a legrosszabbul.
2011. máj. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az összes KDNPssel együtt egy kolostorba kéne száműzni.
2011. máj. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
inkább ki kell lőni őket a Holdra
2011. máj. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!