Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nyugati országok miért...

A nyugati országok miért piszkálják Magyarországot?

Figyelt kérdés

Az egész csak arra megy ki , hogy eltereljék a figyelmet magukról.


A saját házuk táján is sepregetni kellene.

Franciaországnak van a legkevésbé demokratikus alkotmánya az EU-ban ,Charles de Gaulle aki egy katonai vezető volt , ő tette ilyenné a francia alkotmányt a második vh utáni időszakban.

Úgy tudom ők az egyetlen félprezidenciális rendszer az EU-ban.

Persze kedves csigafaló barátainkban senki nem mer beszólni , csak a gyengébb országokat nyúzzák.


Mi lettünk a fasiszták.

Kinek volt gyarmati birodalma , ezzel kihasználva sok országot és ellehetetlenítve sok ország jövőjét.Nekik vagy nekünk?

Inkább vagyok fasiszta , minthogy este a párizsi együtt utazzak pár "ősfranciával".


Kiknél lőttek halomra zsidókat tavaly?Nálunk vagy náluk?


Szerintem a németek is csendben maradhatnak , náluk vannak a legjobban elnyomva az emberek ,meg ott aztán van cenzúra.



2013. márc. 31. 11:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
55%
Én teljesen megértem őket, hogy bajuk van a Fidesszel. Már csak azt nem értem, hogy az MSZP ideje alatt miért nem harcoltak értünk ennyire.
2013. márc. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%

"Már csak azt nem értem, hogy az MSZP ideje alatt miért nem harcoltak értünk ennyire."


Mert az MSZP nem írta át az alkotmányt, nem rajzolta át a szavazókörzeteket, nem írta át a választási törvényeket a saját szájíze szerint, nem csinált 100%-osan kormánypárti médiahatóságot, alkotmánybíróságot, nem ültetett az ország élére bábu köztársasági elnököt.... Hm? Lehet, hogy ezért?

2013. márc. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

az egyik hozzászólónak:

Nyugaton magasabb az életszínvonal, de tudod mennyivel magasabbak az egy főre eső tartozások is? Nézd meg ezt a listát!


external debt: külső adósság a GDP százalékában

External debt per capita: ennek egy főre eső értéke


19. Hungary: 110.3%

External debt (as % of GDP): 110.3%

External debt per capita: $21,706


14. Germany: 183.9%

External debt (as % of GDP): 183.9%

External debt per capita: $69,788


9. France: 254.4%

External debt (as % of GDP): 254.4%

External debt per capita: $85,824


2. United Kingdom: 451.4%

External debt (as % of GDP): 451.4%

External debt per capita: $161,110


forrás: [link]


A kérdésre a válasz: mert a Fidesznek nem célja hagyni, hogy a nyugatnak csak egy olcsó felvevőpiaca/gyarmata legyünk, amely bagó pénzért adja el a kíváló hazai termőföldet az e téren talán kevésbé szerencsés nyugatnak, és hogy a rajta (Magyaro) lévő népek robotolni menjenek az ő országukba, ami ugye nem baj, mert nincs kulturálisan konfliktus.


Az MSZP eladja az országot, a nyugatnak az a jó. Ne félj, a nagyhatalmaknak jó a törvénysértés, nemhogy szó nélkül hagyják, még el is ismerik. Lásd pl.: a 2010-es török alkotánymódosításról szóló népszavazás - a sajtóban nem sok negatívumot olvashatsz róla, pedig!...

2013. ápr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
*Ne félj, HA a nagyhatalmaknak jó a törvénysértés. ...
2013. ápr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Meeszaaros ***** válasza:
45%
Hú, 12-es, ez nagyon fájt! Ez még MSZP-szórólapnak is gyalázatosan szánalmas lenne.
2013. jún. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Meeszaaros ***** válasza:
Egyértelmű a válasz: gazdasági sérelmeket szenvednek el. Amíg a profitjuk biztosítva van, lehet békés tüntetőket megcsonkítani, megvakítani (Budapest, 2006), náci szellemiségű törvényeket megerősíteni (Pozsony, 2007), kisebbséget üldözni (Románia, Szlovákia folyamatosan). Már túlságosan megszokták és belekényelmesedtek abba a helyzetbe, hogy lábtörlőnemzet vagyunk, most szembesülniük kell azzal, hogy mégsem annyira.
2013. jún. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 nyisziati ***** válasza:

" Meeszaaros válasza:


Hú, 12-es, ez nagyon fájt! Ez még MSZP-szórólapnak is gyalázatosan szánalmas lenne.

"


Ezek szerint neked komoly problémád van a tényekkel.

Kár, hogy semmivel nem tudod cáfolni az állításokat, csak gyalázkodsz.

2013. júl. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Meeszaaros ***** válasza:

Kedves Nyiszati!


A tényekkel nem nekem, hanem a 12-es hozzászólónak van baja.


– Nyilván nem tudja, hogy az alkotmány átírására felhatalmazást kapott a Fidesz–KDNP. Miért is baj, hogy él vele?


– Minden bizonnyal azzal sincs tisztában a hozzászóló, hogy a szavazókörzetek átrajzolását muszáj volt meglépni, mert egyrészt alkotmánysértő helyzet állt fenn, másrészt 2014-ben majdnem felére csökken a képviselők száma, ezáltal az egyéni körzetek számának is csökkennie kellett. (Csak zárójelben: az eddigi körzethatárok nyomán igencsak balra lejtett a pálya, amin persze nem lehet csodálkozni.)


– A 12-es válaszolónak nyilván arról sincs tudomása, hogy az Alkotmánybíróságot éppúgy nem tölthette fel a Fidesz–KDNP a saját embereivel, ahogy az MSZP sem tehette.


– Az illető nyilván nincs tisztában Göncz Árpád munkásságával sem. A „nép Árpi bácsija” sosem küldte vissza megfontolásra vagy normakontrollra a kormánya által megszavazott törvényeket, kritika nélkül aláírta mindet. Utólag aztán egy csomóról kiderült, hogy alkotmányellenes. Ha ezeket tudná a kedves 12-es válaszoló, nem írt volna olyan ostobaságot, hogy az MSZP-SZDSZ nem nevezett ki bábut államfőnek.

2013. júl. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!