Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok válaszolnátok...

Jobbikosok válaszolnátok néhány kérdésemre a programról?

Figyelt kérdés

-A nemzet szempontjából stratégiai fontosságú ágazatok köztulajdonba vétele?

ez miért jó? Ha jóltudom a kommunizmus is ilyesmit csinált. Szerintem inkább megvédeni a külföldi kereskedőktöl kéne nem államosítani.


-Az Országgyűlés döntsön az uniós források felhasználásáról?

Én kicsi falumban azóta épül az idősek otthona mióta beléptünk az euba.(levannak rakva az alapok és ennyi elrondították) Mire ide érnek az országgyűléssel az jó idő lesz.


-Az egybiztosítós rendszer fenntartása és az egészségügy szétverésének megállítása.

azért ez nem mindenhol így van ahogy átlépem a dunát az egészségügy virágzik. (itt egerbe siralomház van, amit "megvédtek" az borzasztó a polgármester utálja a korházigazgatót és játszanak a betegeken keresztül)


A munkanélküli segélyek közmunkaprogramok elvégzéséhez való hozzárendelése, illetve élelmiszer-, ruha-, gyógyszer- és közüzemi jegyekben való folyósítása.

és ki fogadná el ezeket a jegyeket? a pláza?


A jelenlegi alaptörvény helyett a Szent Korona-tanra épülő Alkotmány megalkotása.

mit is akarnak feudalizmust? vagy mit? mert a szentkoronát mindenki tiszteli függetlenül


A kereskedelmi adók műsorszolgáltatására vonatkozó jogszabályok szigorítása, azok be nem tartása esetében azonnali szankciók életbe léptetése, illetve a sugárzási jog megvonása.

ahogy fütyülök úgy táncolsz. ezentúl cigánybűnözés antimagyarizmus ésatöbbit tessék várni 19.00-20.00ig


A kétszintű érettségi megszüntetése.

miért? ha a kétszintű sikerül nem kell annyit vacakolni a felvételivel a főiskolára egyetemre


Kötelező erkölcs- és hittan bevezetése az általános és középiskolákban.

az erkölcsel egyetétek de ha én buddhista vagy hindu vagyok vagy zsidó akkor korlátoznák a vallásomat?


A legsúlyosabb életellenes bűncselekmények esetében a halálbüntetés újbóli bevezetése.

Hé te cigány behúztál egy gárdistának? halálbünti

Hé gárdista behúztál egy cigánynak? nembaj úgyis ferdén ált a szeme


A hajléktalanok – megfelelő elhelyezésük biztosítása mellett történő – eltávolítása a közterekről.

deportálás szaga van. megfelelő elhejezés ala aufswitz


Magyar állampolgárság az elszakított nemzetrészek magyarjainak.

meg aki annak valja magát?


Az Árpád-sávos zászló össznemzeti jelképpé nyilvánítása.

nagyon remélem nem a hungarizmus éveit akarják visszahozni. és nem is a piros fehér zöldet akarják lecserélni vele petőfi deák az aradi vértanuk forognának a sírlyukban.


akkor várom a felháborodott hülye vagy, és a normálisan kommunikáló emberek válaszát aki felvilágosítana engem miben tévedek


2009. szept. 18. 22:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

18:41

Szentkorona-tan v. Szent István-tan ezen vitatkoznak. Mert István név jelentése korona illetve virágkoszorú.

Ez egyben nemzeti öntudat szempontjából és a magyar alkotmányosság és gazdaság szempontjából is fontos. Mert így 44. óta, minden szerződés, minden hitel amit felvett az ország azt törvénytelenül vette fel.


Egyébként a címerben is benne vannak az Árpádsávok és rengetek település címerében Pl: Esztergom.

2009. szept. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"Az Árpád-sávos zászló össznemzeti jelképpé nyilvánítása.

nagyon remélem nem a hungarizmus éveit akarják visszahozni. és nem is a piros fehér zöldet akarják lecserélni vele petőfi deák az aradi vértanuk forognának a sírlyukban"


Viszont 1956-ban nem véletlenül volt lyukas a piros-fehér-zöld zászló. Ennek alapján nem kéne betiltani azt is? Hiszen azon is egy diktatúra lenyomata volt látható, és emiatt szintén sokan ott is hagyták a fogukat. Na pont ezért baromság az, amit ma te is, és mások is az Árpád-sávos zászlóról írnak.

2009. szept. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Provokácónak nem ülök fel.
2009. nov. 15. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

"-A nemzet szempontjából stratégiai fontosságú ágazatok köztulajdonba vétele?

ez miért jó? Ha jóltudom a kommunizmus is ilyesmit csinált. Szerintem inkább megvédeni a külföldi kereskedőktöl kéne nem államosítani."

Bár erről én se tudtam,de a jobbik nem úgy kezelné mint pl: MSZP.


"-Az Országgyűlés döntsön az uniós források felhasználásáról?

Én kicsi falumban azóta épül az idősek otthona mióta beléptünk az euba.(levannak rakva az alapok és ennyi elrondították) Mire ide érnek az országgyűléssel az jó idő lesz."

A jelenlegi parlamenti pártok soha az életben nem fogják jól felhasználni. pl: Bajnai is mondja,hogy van 8300milliárd,de annak a nagy részét nem lehet lehívni,amit le is hívunk az meg hova megy el?

Most úgy működik a dolog: Magyar adófizetők pénzét beadják az EU-nak,azt visszakapjuk,csak az Bajnai,Gyurcsány zsebébe megy.


"-Az egybiztosítós rendszer fenntartása és az egészségügy szétverésének megállítása.

azért ez nem mindenhol így van ahogy átlépem a dunát az egészségügy virágzik. (itt egerbe siralomház van, amit "megvédtek" az borzasztó a polgármester utálja a korházigazgatót és játszanak a betegeken keresztül)"

És a másik oldala? Azt is helyre kell állítani!


"A munkanélküli segélyek közmunkaprogramok elvégzéséhez való hozzárendelése, illetve élelmiszer-, ruha-, gyógyszer- és közüzemi jegyekben való folyósítása.

és ki fogadná el ezeket a jegyeket? a pláza?"

Gondolom ún. szociális boltok,vagy helyi vállalkozók. De ez még a legkissebb gond.


"A jelenlegi alaptörvény helyett a Szent Korona-tanra épülő Alkotmány megalkotása.

mit is akarnak feudalizmust? vagy mit? mert a szentkoronát mindenki tiszteli függetlenül"

A jelenlegi alkotmányunk egy kalap sz@r.


"A kereskedelmi adók műsorszolgáltatására vonatkozó jogszabályok szigorítása, azok be nem tartása esetében azonnali szankciók életbe léptetése, illetve a sugárzási jog megvonása.

ahogy fütyülök úgy táncolsz. ezentúl cigánybűnözés antimagyarizmus ésatöbbit tessék várni 19.00-20.00ig"

Nem lesz fekete pákó,maunika show és egyéb népromboló műsor.A médiában is meg kell selennie a hazafias szemléletnek.


"A kétszintű érettségi megszüntetése.

miért? ha a kétszintű sikerül nem kell annyit vacakolni a felvételivel a főiskolára egyetemre"

Erről nem tudok.


"Kötelező erkölcs- és hittan bevezetése az általános és középiskolákban.

az erkölcsel egyetétek de ha én buddhista vagy hindu vagyok vagy zsidó akkor korlátoznák a vallásomat?"

Nem korlátoznák a vallásodat,de a vallás gyakorlásának fontos szerepe van.


"A legsúlyosabb életellenes bűncselekmények esetében a halálbüntetés újbóli bevezetése.

Hé te cigány behúztál egy gárdistának? halálbünti

Hé gárdista behúztál egy cigánynak? nembaj úgyis ferdén ált a szeme"

Ez nem így működik. Amiért adni fogják pl: népírtás,vagy más kegyetlen bűnök.


"A hajléktalanok – megfelelő elhelyezésük biztosítása mellett történő – eltávolítása a közterekről.

deportálás szaga van. megfelelő elhejezés ala aufswitz"

Gondolom menhelyekre akarják őket kényszeríteni,és ne aluljárókban erőszakolják ki az emberekből a pénzt!


"Magyar állampolgárság az elszakított nemzetrészek magyarjainak.

meg aki annak valja magát?"

Lehet,de minden határontúli magyar megkapja ha kéri!


"Az Árpád-sávos zászló össznemzeti jelképpé nyilvánítása.

nagyon remélem nem a hungarizmus éveit akarják visszahozni. és nem is a piros fehér zöldet akarják lecserélni vele petőfi deák az aradi vértanuk forognának a sírlyukban."

Az Árpád-sávos zászló történelmünkhöz tartozik.Az Árpád-sáv önmagában sohasem volt hungarista jelkép, csak nyilaskereszttel kiegészülve, valamint a mai Árpád-sávos zászlók 8 sávjával szemben 9 sávból állt a hungarista változat.


akkor várom a felháborodott hülye vagy, és a normálisan kommunikáló emberek válaszát aki felvilágosítana engem miben tévedek


Remélem segítettem,ez az én véleményem!

Egy jobbikos!

2009. dec. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!