Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bajnai mely dolgai miatt...

Bajnai mely dolgai miatt számít magyarellenesnek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 28. 15:24
1 2 3
 11/24 Dick Esmen ***** válasza:
Nem tagja a jobbiknak(vagy a fidesznek).
2013. márc. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
47%
Pl. nem fizette ki a libákat...
2013. márc. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 tetris ***** válasza:
60%
Off shore cégei vannak.
2013. márc. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Vree ***** válasza:
78%

idézet

"Nem vallásos ember. Nem szereti az ősmagyar hagyományokat, stb., stb...."


LOL, szerinted ezeknek a feltételeknek meg kell felelnie egy miniszterelnöknek? Ősmagyar hagyományok, röhögnöm kell :D

idézet vége


Na ez állt ma este 24%-on lepontozva, pedig szerintem a legokosabb válasz eddig.

Ha titeket ilyesmivel meg lehet vezetni, akkor imádjátok csak tovább Orbán királyt, elvégre álhazafiasmagyarkodásban nagyon ott domborít.


Valaki megmagyarázná nekem mit jelent hogy "magyarellenes"? Nekem úgy tűnik ez csak azok számára értelmes kifejezés, akik valamiféle "igazi magyar" és "nem igazi" elv szerint szeparalják a magyar-magyar lakosságot.

2013. márc. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Mert ha nem ismerném az előéletét azt gondolnám hogy valami angol kapitalista Gordon Bajnay, akinek a pénz az istene, és semmi sem köti a magyarokhoz.
2013. ápr. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
50%
Eddig még nem sikerült magyarellenességet találni csak közhelyeket puffogtattunk rendszerváltás óta eddigi legjobb volt miniszterelnökünkről.
2013. ápr. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
50%

Eddig csak olyan dolgai voltam ami miatt joggal magyarellenesnek nevezhető.

Nem értem , hogy miért nem tanulnak az emberek a fájdalmas hibáikból és miért tartják még köztudatban a nevét.

Mit tehetnek meg még velünk az ilyenfélék következmények nélkül?

Miért és ki kényszeríti rá, hogy vállalja a közszereplést az eddigi bűnös ténykedése és a közutálat ellenére?

2013. ápr. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
Legalább egyetlen magyarellenes dolgát mondjátok már (ne a meg nem történt, hivatalosan is hazugságnak titulált libatolvajosat kérlek, hanem amit valóban annak tartotok és megtörtént).
2013. ápr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Nem tudom Te mit szólnál ahhoz ha én mint Gordon IMF kölcsönt vennék fel(amit a saját népszerűségemet növelő osztogatásra használnék fel, javarészt) tudván ,hogy azt Te fogod visszafizetni.Kamatostul.

Mert erősen vitatott, mind a mai napig ama utolsó IMF kölcsön szükségessége.A feltételek ellentmondás nélküli elfogadása.

Mert ugye az indok akkor az volt ,hogy híre jött a válságnak.

A hajdubétes aljasságaik tisztára mosása ,olyan mint a néger gyerek fehérítése szappanos vízzel.

Attól függetlenül milyen ítélettel zárultak, azok a számára nem kicsit kompromitáló ügyek.

2013. ápr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

MSZP tag volt és MSZP tagként részt vett a szemkilövetésben is.

Ha az MSZP-nek lett volna méltósága, akkor azonnal lemond és nem csak elnököt cserél.


Emellett , Bajnai ékes példája a strucc politikának ,szolidaritás a cigányoknak , pozitív diszkrimináció....stb.A magyarok meg le vannak tojva.


Hát mi ez ,ha nem magyarellenesség?

2013. ápr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!