Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szavazol jövőre az MSZP-re?

Miért szavazol jövőre az MSZP-re?

Figyelt kérdés
Azok véleményére vagyok kíváncsi akik tényleg az MSZP-re szavaznak.
2009. szept. 17. 23:58
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
35%
MSZP-SZDSZ-FIDESZ:Inkább lenyelem a szavazólapot nem asszisztálok a bűnözésükhöz.Igen most süssétek rám hogy bakancsos masírozó náczi vagyok.
2009. szept. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
86%
Világválság ugyanmár... 2 éve nem volt semmiféle világválság mégis a csoda MSZP-vel a béka pi..ája alatt voltunk. Most is ugyanolyan szar, csak most van mire fogni. Egyébként elég gyenge védekezés mindent a Fidesz-re fogni. Ugyanis ha én vagyok a főnök akkor én mondom meg mi hogyan legyen. Nem az alkalmazott meg nem a takarítónő meg nem a harmadik. Hanem én. Az ellenzék dolga hogy mindent ellenezzen, kifogásoljon. Egy idióta szemellenzős barom azzal állt elő egyszer, hogy nem tudott az MSZP rendesen kormányozni a Fidesz miatt. Na ilyen utolsó gyenge védekezési módot még nem hallottam. Aki az MSZP-re szavaz, az vagy más munkájából él meg, vagy pedig beveszi a TV-ben leadott mesét...
2009. szept. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
27%

én csak egy dolgot kérdeznék: miért irogatnak ide olyanok akik nem a kérdésre válaszolnak?? Ha nem vagy érintett a kérdésben akkor ne válaszolj, ennyi. Nem kell közléskényszeres idiótáknak lenni.


"Ha választ írsz, tartsd be a következőket:

1 Ne OFFolj! Azaz ne írj olyat a válaszba, aminek nincs köze a kérdéshez!"

2009. szept. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
57%

Hogy miért hat ránk szarabbúl a válság mint másokra?

Mer a multi cégek könnyebben kezelik mint az amúgy is kiszipolyozott KKV-k.

Akik nem annyira versenyképesek, azok a piac szűkülése okán kiszorulnak.

Mert pld nincs adó kedvezményük, nem zavarják el évente a foglalkoztatottak felét újra és újra hogy a regisztrált munkanélküliek után járó kedvezményt miatt, van helyi adójuk, nem jutnak 5-6% kamattal áthidaló vagy fejlesztő kölcsönökhöz stb.

Sajnos ezeket a impotens alapokat nagy részben az MSZP és az SZDSZ hozták össze.

2009. szept. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
44%

"én csak egy dolgot kérdeznék: miért irogatnak ide olyanok akik nem a kérdésre válaszolnak"


Ez nem egy vitatkozós oldal?


Ha valaki a kérdéssel kapcsolatban nem az igazat, vagy valami hatalmas csúsztatást ír. Esetleg nem vesz figyelembe dolgokat, vagy demagóg, azt csak ki kell javítani!

Vagy nem ?

2009. szept. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
34%
Részvétem annak aki az MSZP-re szavaz.Én a Jobbikra szavazok majd.Nyugodtan lehet nácizni,nemvagyok az ahogyan a Jobbik sem az,(az ne ítéljen főleg aki még a programjukat se olvasta el...) egyszerűen szeretnék végre egy olyan pártot látni hatalmon aki végre kimondja az igazságot és törődik valamennyire az emberekkel,nemúgy mint ezek a tolvajok akik a pénzzel törődnek csak...
2009. szept. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
Valóban csak azok véleménye érdekelt volna akik tényleg az MSZP-re szavaznak, de vagy nincsenek sokan vagy nem merik bevallani, de még anonim sem?
2009. szept. 18. 22:30
 38/43 anonim ***** válasza:
23%
Azért fogok az MSZP-re szavazni, mert ha 2 millió szavazó lesz, akkor az én szavazatom 1/2milliomoddal rontja majd a jobbik esélyeit, és ettől máris jobban alszok majd. De még az is megeshet, hogy egy másik kis párt, vagy a Fidesz kapja a voksom, hisz a fenti törvényszerűség akkor is érvényesül.
2009. szept. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
30%
mert birka vagyok
2009. szept. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen mindegy kire szavaztok!!


A Kormány és a magyar politika porhintés a közember szemébe!


Ami itt kormányoz az a külföldi zsidó tőke és az államadósság amivel sakkban tartanak és zsarolnak!


Számolja ki mindenki hogy valójában hány forintot költ adóra mire elkölti a fizetését, és mennyi az a pénz amit valójában magára költött!! Ez országszinten rengeteg adó!!

Meg fogtok döbbenni!!


És ehhez képest folyamatosan minuszba megy minden mert kimentik a hasznot külföldre...

2009. szept. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!