Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szavazol jövőre az MSZP-re?

Miért szavazol jövőre az MSZP-re?

Figyelt kérdés
Azok véleményére vagyok kíváncsi akik tényleg az MSZP-re szavaznak.
2009. szept. 17. 23:58
1 2 3 4 5
 11/43 anonim válasza:
78%

Hát,mint látod,hála Istennek,de nem sokan lesztek!

Bár én azon is csodálkozom,ha bárki is rájuk szavaz.

Elvek...meg program...megdögölhetünk mindannyian ilyen elvek és program mellett az még nem tűnt fel?

Engem nem a politikai csatározás szomorít el,nem a saját jövőm miatt aggódok,sőt,még csak nem is a meg sem született gyerekem miatt,akit nem tudok vállalni,mert magamat nem tudom fenntartani normális szinten,pedig 15éves munkaviszonyom van 32évesen és mellette évekig tanultam is.Az keserít el,hogy a mi korosztályunk szülei,nagyszülei azok,akik megteremtették a munkájukkal nekünk az oktatást,egészségügyet,de sorolhatnék itt bármit,ami a mi jólétünket szolgálja,NEKIK MI A JÖVŐ???Ez a lerohadt egészségügy,a nyugdíjrendszer vagy mi?Van bármi,amit élvezhetnének öreg korukra,maradt nekik valami?Elvek meg program?Nekik nincs 10-20-30 évük,hogy kivárják annak a folyamatnak a végét,amiről ezek az emberek beszélnek,még ha lenne is belőle valami,mert betegek,nagyon öregek vagy halottak lesznek addigra.Olyan elvekről beszélsz,amiben csak naiv szavazók hisznek.Mindegy,neked is vannak szüleid,nagyszüleid,ha neked az a lényeg,hogy talán,ha az mszp összeszedné magát és csinálná,amit tényleg kell,akkor mondjuk ha nem vagy még 40 lehet te is érzékelsz valamit a változásból,mielőtt meghalsz.De ha neked tényleg csak a saját jövőd fontos akkor megértem miért szavazol rájuk,akkor tényleg tudsz velük azonosulni.

2009. szept. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
64%
Nem fogok rájuk szavazni, soha nem is szavaztam. Az meg teljesen nevetséges, hogy még mindig másokra kenik a saját bénaságukat és tehetségtelenségüket. Egyébként meg az elveket nem lehet kenyérre kenni.
2009. szept. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
76%

00:45 ös a mintapéldája hogy butítja a társadalmat a média.

De még csak nem is nézet utána, hogy van e programja a Fidesznek vagy a Jobbiknak, egyből rávágja hogy nincs nincs!. Na az MSZP az ilyeneket hordja fel a választásokkor turistabusszal.

2009. szept. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
24%
Én azért, hogy a Fidesznek ne legyen 2/3-a. Annak idején az MSZP és az SZDSZ nagyon nagyvonalúan kezelte ez a rettentő nagy hatalmat, de félek a Fidesz nem tenné ezt. Gyakorlatilag kontrolálhatatlan lenne minden.
2009. szept. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
31%
Látjátok, pont erről beszéltem mikor azt írtam, hogy az MSZP nem hallatja folyamatosan a hangját. Itt sem megy a folytonos anyázás annak aki mást gondol. Viszont az ellenzékiek részéről ittis megy. Egy teljesen más szemléletre sugall, nem véletlen hogy itt sincs most aki nektek az anyázásotokra visszaanyazás - viszont feltenném a kérdést akik leoltottak, hogy mégis miért pofáznak amikor annak köze sincs a kérdéshez? Közléskényszer ez barátaim.
2009. szept. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 Harmoka ***** válasza:
65%
Szavazzatok Viktorra. Ő soha nem hazudott, mindig azt csinálta amit ígért, szuper programja van, ő a világválságot is megoldja, szerény, egyenes, abszolút nem érdekli a hatalom, csak belső indittatás nála hogy segíthessen az országon, ha rátukmálják a miniszterelnökséget.
2009. szept. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
42%
9:17-es vagyok. Megértem, hogy nem ért valaki egyet azzal amit írtam, de kérem ezt ne csak a pontozással fejezze ki, hanem érvekkel, vitával. Mondja meg, hogy szerinte melyik tény nem igaz azok közül, amiket állítottam! Mindenre lehet,mondani, hogy ez baromság, de a lényeg, hogy az lenne, hogy MIÉRT az.
2009. szept. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
77%

"Miért szavazol jövőre az MSZP-re?"


Nem fogok rájuk szavazni, de olyat sem ismerek, aki bevallaná, hogy rájuk szavazna. Ha nem lesz jó a "választék", inkább nem szavazok.

2009. szept. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
77%

Én azé szavazok az MSZP-re, mer a csúnya zorbán elvette a nyugdíjat.Az nem érdekes, hogy közben éhen döglünk, meg szándékosan teszik tönkre a népet, meg mindent külföldi kézre játsszanak.Egy a lényeg:Orbánnak miért van bányája, meg szőlője.Meg a gyurcsány olyan aranyos gyerek, ő csak segíteni akart az országon, de a fidesz mindig NEM gombot nyomott és ezért tart most itt az ország.Az sem érdekes, hogy nem volt meg a többsége a Fidesznek, hiába nyomta a NEM gombot, akkor is ő miattuk ilyen a helyzet.Éjen a kommunizmus, éljen az MSZP.


Egyébként szavazzon az MSZP-re a halál.

2009. szept. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
20%
Azért,mert még egy agyhalott zombi is jobban vezetné az országot,mint Orbán.
2009. szept. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!