Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szavazol jövőre az MSZP-re?

Miért szavazol jövőre az MSZP-re?

Figyelt kérdés
Azok véleményére vagyok kíváncsi akik tényleg az MSZP-re szavaznak.
2009. szept. 17. 23:58
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
68%

A válasz megírásának időpontja: ma 07:06


amennyiben - ahogy írod - úgysem változna semmi, akkor szerinted mi a megoldás? milyen tények alapján jutsz arra a következtetésre, hogy a Fidesszel még rosszabb lett volna?

2009. szept. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
40%

Mert én jól élek. Mivel a többség nem, így ők nem fognak rájuk szavazni, és nem is fognak nyerni. Ebben semmi különös sincs. Nekem már sokat kedveztek, ezért mindig is rájuk szavaztam és fogok is.


Egy szavazat úgysem változtat semmin, úgyhogy nincs miért aggódni:).

2009. szept. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
68%

A válasz megírásának időpontja: ma 12:51



mennyiben az MSZP érdeme, hogy te jól élsz?

2009. szept. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
14%
Nem a 12:51 vagyok, de elmondhatom, hogy ávaként nőttem fel és a Fidesz kormány alatt majd éhen döglöttünk, de utána megemelték a nyugdíjakat vele az én és a testvéreim árvaellátását és anyu özvegyijét is és ez rengeteget jelentett a családomnak. Elismerem, hogy jól jött 13. havi nyugdíj is, de azt időközben beláttam, hogy hatalmas hiba volt, ezért egy percig sem bántam, hogy eltörölték, de még így is jobb a nyugdíj ellátások vásárlóértéke, mint 1998-2002 között volt.
2009. szept. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
53%
hát elkeserítő,hogy ennyi agymosott hülye van ebbe az országba.
2009. szept. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
17%
Annyira tudtam, hogy ezt a választ fogom kapni. De nyilván Te nyilván jobban tudod milyenek voltak a családom anyagi körülményei ,mint én!
2009. szept. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
63%

A válasz megírásának időpontja: ma 13:38



hogy csak egy dolgot emeljek ki:


szerinted mennyire tisztességes dolog a választások előtt az ÁfÁ-t csökkenteni és a választások után megemelni? ez szerinted nem az emberek becsapásáról szól?

2009. szept. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
38%

És szerinted én nem tartottam ezt hülyeségenk? Miért hiszed, hogy én egyet értek mindne lépéssel? Rengeteg hibát követett el az Mszp az elmúlt időben, ezt egy szóval sem mondtam, hogy nem így volt. De az tény, hogy én jobban jártam velük, mint a Fidesszel. Nem fogom azt mondani, hogy roszzul jártam, ha nekem egyszer jó volt sok döntésük, mert akkor hazudnék!

De szerintem ugyanilyen hazugság, becsapás... azt mondani, hogy nem lépsz koalícióra valakivel és ennek fényében küldöd e lszavazni az embereket, majd a két foduló között lepaktálsz ezzel a valakivel és utána koalícióra lépsz velük.

2009. szept. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
51%

szavazon a halál az

mszp-re

2009. szept. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
58%

Sajnos az MSZP nek és az SZDSZ sem volt soha igazi programja csak ötlet parádé. De még mielőtt a demagóg bélyeget megkapnám, inkább írok egy példát.


Emlékszik mindenki amikor a súlyponti korházakat kijelölték, arra hivatkozva hogy egy lépcsőzetes rendszert akarnak létrehozni azért hogy minden ellátást azon a szinten kezeljenek amit maga a probléma igényel.


Ez teljesen igaz és helyes, így tényleg meglehet sok pénzt takarítani.

Léteznek ilyen rendszerek is a világon, főleg olyan helyeken ahol nagyok a távolságok és minden helyileg elintézhető dologért nem rohangálnak a korházakba.


De itt a gond! Ugyanis ezek a kisvárosi rendelők elvannak látva azokkal a berendezésekkel, és humán erővel amik a szűrési és ellátási feladathoz szükséges.

Pld Kanada egészségügye hasonló ebben a tekintetben arra amit ők szerettek volna.

Viszont ott általánosak a végtag röntgenek, az általános alap laboratóriumok,

minden rendelőhöz legalább 1 mentő autó, 6× annyi mentő helikopter/fő

Fejlett traumatológiai berendezések , stb stb stb.


Szóval meglehet hasonlót csinálni itt is, de előbb az új rendszert létre kell hozni és csak aztán leépíteni a régit. Mert emberek halnak meg különben.


Szóval nem program vagy reform amit ők kitaláltak hanem

OSTOBA FELELŐTLENSÉG !


Eddig sem és ezután sem .

2009. szept. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!