Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A zsidók 95%-a miért az...

A zsidók 95%-a miért az mszp-re és az szdsz-re szavaz?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 18:48
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
72%
Egy zsidó hogy szavazna a FIDESZ-re vagy Jobbikra, mikor e 2 pár támogatói ki nem állhatják a zsidókat? A FIDESZes ismerőseim állandóan őket szidják orrba-szájba. Nem mondom, hogy minden FIDESZes ilyen, de van köztük elég sok. Akkor evidens, hogy olyan pártra fognak szavazni, aminek a hívei nem cseszegetik őket és az ő érdekeiket képviselik. De ez nemcsak Magyarországon van így...nézd meg pl. az USA-t. Ott is a legtöbb zsidó demokrata. Egyszerűen van 1 párt, ami jobban kedvez ennek a rétegnek épp úgy, ahogy van 1 bizonyos réteg, aminek a FIDESZ vagy a Jobbik kedvez és ezért szavaznak rájuk. Mindenki saját érdekből szavaz.
2009. szept. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
67%
És az igaz, hogy az örmények 93,125%-ka LMP szavazó? De értelmetlen hülye vita, amit már 1000-szer végig rágott mindenki!!! Nem mindegy??? Ha annyira hiányzik a szavazatuk a jobboldalnak akkor ne zsidózzanak egyfolytában, de mivel éppen ezzel kétszer annyi szavazatot nyernek, így inkább marad a zsidózás. És ha én külföldön élnék, mondjuk Szlovákiában magyarként, nyilván nem szavaznék Slotára, meg Fico-ra, ezt ők is tudják, minthogy azt is, hogy ezzel a poltikával viszont a szlovák többség rájuk szavaz. Egyszerű poltikai matematika.
2009. szept. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
68%
Zsidó származású vagyok és a köreimben élő zsidó személyiségek mind a Jobbik pártján vannak. Igaz ez nekem is köszönhető, annak ellenére, hogy 1 fekete bárány MSZP párti is van a családban.
2009. szept. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
68%
Ismerek cigányt és zsidót aki a Jobbikra szavazott és jövőre is rájuk fog.Biztos benácult a zsidó is!Szerintem csak megunták ami most van.
2009. szept. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
60%
Hülyeség. Nagy részük a Fideszre szavaz, kisebb részük az MSZP-re, és egy részük /nagyobb mint a magyaroknak/ az SZDSZ-re. Én már hallottam Fideszes zsidótól hogy milyen rossz az MSZP és az SZDSZ, és azon volt felháborodva hogy mi az hogy az SZDSZ kisajátítja a zsidókat.
2009. szept. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
65%

gyártsunk már még összesküvéselméleteket

sok zsidó nem is gyakorolja a vallását de mégis le szólják "mert" az hogy kire szavaz az magánügy, nem? és ha aztmodom hogy a te családod 100%-a a Szdsz re szavazott és mert én olvastam a neten ez így is van.

Mien jól esik ez neked nem igaz?

2009. szept. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
78%

Nekem van két zsidó ismerősöm, aki a Jobbikra szavaz. Fábry Sándor is zsidó, és gondolom nem árulok el titkot ha azt mondom, hogy jobboldali (azt nem tudom, hogy ezen belül kire szavaz) Valamint ha nézitek az Echo tv-t, ott van Vámos György. Ha ránézel, látod, hogy zsidó, és többször is elmondta, hogy az. És ha figyelitek, erősen kisüt a szavából, hogy jobboldali (szintén nem tudom azon belül kire adná a voksát, de a Jobbikról is támogatólag beszél néha, de konkrétat nem mond)


Vámos viszont azt is elmondta, hogy a zsidók egy jelentős része nem jobboldali, és egy jobboldali zsidó ismerőse mikor idejött azt mondta, hogy: Magyarország azért nem jó, mert tele van vörös zsidókkal.


Az arány biztos, hogy a balosok felé dől. Na de azért akadnak olyanok is, akik a Jobbikra szavaznak, szóval nem kell röhögni rajta....

2009. szept. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
72%

"a Fidesz ki nem állhatjana zsidókat"


Na ne mondd, és ezt honnan veszed? A Fidesz nagy szövetségese a KDNP, amelyen belül van egy zsidó tagozat. És gondolom egyértelmű, hogy ezek szerint a Fidesz közösködik velük. Tényleg úgy tűnik, hogy nagyon utálják őket, szerintem is....


Valamint a Jobbik sem a zsidóságot utálja, csak azt a szűk réteget akik tönkreteszik az országot. De őket sem a zsidóságok vagy a nemzsidóságuk miatt. Az egyszerű zsidó kisembereket sohasem bántották szavakban sem, máshogy meg főleg nem. És mindenkit megnyugtathatok, hogy ezek után sem fogják.


Azt hiszitek a Jobbiknak nincsenek zsidó támogatóik? De vannak... A Gárdában is vannak cigányok is, zsidók is - és ők nem azért léptek be, mert hülyék és nem fogják fel.... Ha utálnák őket a jobbikosok, be sem léphettek volna, nemhogy még együtt menjenek néha-néha sörözni. :S

2009. szept. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
30%

az szdsz egy zsidópárt, amely a hatalommal karöltve szétrabolja az országot. Ez evidens, ha nem így lenne, akkor nem tudna pár százezer ember szétrabolni egty országot. Erre 90%-ban csak a zsidók képesek.


"A zsidó ember az arcodba mosolyog és "jóbarátként" károsít meg. És mindenzt olyan rafinált szavakkal, hogy mikor már elvette amidet akarta, utána is azt hiszed, hogy a barátod." Hermann Göring

2009. szept. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
77%

Abba azért belegondolt a sok okos ember, hogy a 2001es felmérés szerint itt a magyar népesség 0,1%ról beszélünk?!. Még ha csak mondjuk a felmérés során a zsidóknak csupán a fele vallotta magát zsidónak, ez akkor is csak 0,2%!!. Ami azt jelenti, hogy egy országgyűlési választáson még egy minimális 50%os részvétel mellett is, ha mind elmennek szavazni, akkor se érik el 0,5%ot se!! Kevesebb, mint fél százalékról beszélünk ennyit.

A 2006os választásokon az SZDSZ 67,83%os részvétel mellett 6,5%ot kapott, azaz a "zsidó párt" szavazóinak a legdurvábban szélsőséges esetben is, ha minden zsidó elment volna szavazni, és mind az SZDSZre szavazott volna, még akkor is a szavazóinak kevesebb, mint 21ede lehetett volna zsidó. A valós esetben ez az arány inkább tarthat a 30ad, sőt inkább 40ed arány felé, vagy tán még lejjebb (ha csak a zsidók 2/3 ment el szavazni, és azoknak is csak a 2/3 szavazott az SZDSZre, ez az arány már akkor is rosszabb lesz, mint 1/40). Tehát legutóbbi választásokon az SZDSZre szavazók minimum 39/40ed része nem volt zsidó.


Általános iskolai matek.

2009. szept. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!