Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Borsodi faluból indulva hol...

Borsodi faluból indulva hol lenne érdemes új életet kezdeni?

Figyelt kérdés

Budapest, Győr, Sopron között gondolkodom.

Hol a legkönnyebb munkát találni?


2013. márc. 23. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Bárhol.
2013. márc. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Eddig ahány ismerősöm csak felment Pöstre innen borsodból mind megtalálta a számításait. Szerintem először oda érdemes menni.
2013. márc. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sopron.

Innen könnyen kijársz dolgozni Ausztriába.

Ami pénz ott kevésnek számít , itt soknak.Ezért még takarítónak is érdemes kimenni.

Csak , kell hozzá kocsi nyelvtudás.

2013. márc. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Shai-Hulud ***** válasza:
75%
Bécs, Párizs, New York...
2013. márc. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy cigány és dolgozni akarsz, Győrben szeretettel várunk. Elég jók az elhelyezkedési lehetőségek, bár egyes kerületek nagyon elsötétültek és ellepte őket a szotyolahéj meg a vizelet.
2013. márc. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Természetesen nem vagyok cigány és dolgozni mennék.

Sajnos csak érettségim van. Ezen kívül angolul németül beszélek középfokon.

2013. márc. 23. 20:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Érettségivel is el lehet helyezkedni, de sok értelme nincs, hogy olyan messze menj. Általában szalagos munkákat találsz érettségivel(én így hívom az olyan összeszerelős dolgoztatós munkákat) Ahhoz meg nem kell Győrig menni Miskolcon is lehet :S

Ha jól beszéled a nyelvet esetleg lehetsz tolmács, de ahhoz azért nagy szerencse kell. Egy ismerősömnek sikerült kimennie ausztriába érettségi nélkül és tolmácsol, de ahhoz azért kapcsolat kellet...

2013. márc. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, nekivághatsz a magyar álomnak, és elmehetsz nyugatra, de úgy sejtem nincs nyelvtudásod. Elsőnek talán arra gyúrj rá, valami meló meg OKJ esetleg.
2013. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!