Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket nem ijeszt meg ez a...

Titeket nem ijeszt meg ez a hihetetlenül nyílt antiszemitizmus manapság?

Figyelt kérdés
Most is például verőemberekkel szállták meg Tarlósék a Sirályt, hogy bezárassák.
2013. márc. 22. 21:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
10%

Ezt a videót ajánlom neked kérdező:

http://www.youtube.com/watch?v=r1ACGZFa9bw

2013. márc. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
75%

"Hát engem pont annyira aggaszt az antiszemitizmus, mint amennyire a szemitákat aggasztotta a magyarellenesség az elmúlt évtizedekben."


Ez jó... :D

2013. márc. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
41%
Nem ijjeszt meg, egyrészt nem vagyok zsidó, másrészt ezek csak szavak. Elfajulni úgysem fog, az antiszemiták többsége csak otthon a gép előtt vagy a kocsmában egy pohár sör mellett hangosak.
2013. márc. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
61%
Egyáltalán nem! Vannak más bajok amik jobban aggasztanak!
2013. márc. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
59%
Bocs, hogy nem vagyok valami képzett a butapesti helyekből, de ez a Sirány valami zsinagóga?
2013. márc. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
ha valami életveszélyes, akkor be kell zárni! Így volt ez az mszp idején is ....
2013. márc. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
De, engem igen.
2013. márc. 23. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
38%

Zsido vagyok.

Engem nem megijeszt, hanem HARAGOT kelt bennem. Es a haragot persze nem maga az antiszemitizmus kelti - nem igazan erdekel, hogy magaban ki mint erez - hanem azok a HETKOZNAPI bantasok es sertegetesek, amik ennek kovetkezteben jonnek.

En - mint fiatal es eros zsido - aranylag vedett vagyok, hiszen ezek a zsidozok csak csoportban batrak, epp ugy mint a ciganyok, de amikor a csaladom oreg tagjait eri inzultus, akkor bizony tombol bennem a harag. Nem tudom, hogy ez hogyan fog egyszer kitorni.

2013. márc. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
80%

Engem nem.


Nem vagyok zsidó, így nem érezhetem át teljesen, de szerintem néhány habzó szájú vadállaton kívül senki nem menne el szerintem a tettlegességig.


Ez csak egy divat, trendi lett zsidózni, elég szegényes jellemre vall, ha valaki becsatlakozik, de ettől még veszélyesnek nem mondanám.


Különösen, mert sokszor megfigyelhető, hogy az antiszemiták nem úgy gondolkodnak, hogy "na ő zsidó, akkor utálom", hanem épp fordítva "őt utálom, akkor ő biztos zsidó"... szóval ennyi alapom nekem is van a félelemre, mert nem szoktam jól kijönni velük :D


De sokkal könnyebb egy elvont, meghatározhatatlan csoportot utálni, mint konkrét személyt. Ha konkrét zsidóval áll szemben, szerintem tudatosul, hogy jééé, hát ugyanúgy két karja két lába egy feje van mint nekem, tulajdonképpen jó arc, miért is bántanám?


(És akkor ő lesz az "ismerek tisztességes zsidót is, de..." fordulat a későbbi netes zsidózásokban :D - mindig az a gonosz, akit nem ismerünk, csak egy "keresőkép" . )

2013. márc. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Talán azért mert egyre több C típusú állampolgár követ el büncselekményt magyar ellen,vagy mert egyre több gyilkosság van ami közül sok a C típusú elkövető.Pl azért.
2013. márc. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!