Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tisztelt JOBBIK szimpatizánsok...

Tisztelt JOBBIK szimpatizánsok! Felajánljátok a MAZSIHISZ-nek adótok 1%-át?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy ti a híresztelésekkel ellentétben valójában nem is vagytok antiszemiták. Én hiszek ebben, és teljes szívemből támogatom a Jobbikot! Mutassuk meg együtt a balliberális sajtónak, hogy nem vagyunk zsidóellenesek!

2013. márc. 20. 00:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Miért is jobb az mondjuk a rákos gyeremekért alapítványnál?
2013. márc. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy jobb e, de én jobbik szimpatizánsként ezt ajánlom. Hiszen mi nem vagyunk antiszemiták, én magam is negyedrészt zsidó vagyok.
2013. márc. 20. 00:29
 3/21 anonim válasza:
78%
Nem, nem ajánlanám fel a mizsihisznek.
2013. márc. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
65%
Előző vagyok, azt elfelejtettem odaírni, hogy azért, mert inkább a rákos gyermekeket támogatom. A mazsihisz-t meg támogassa a kormány..
2013. márc. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
62%
Abszolút követi a kérdés az oldal eredeti rendeltetését... :S
2013. márc. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Ugye, hogy követi? Féltem, hogy nem, de most megnyugtattál, remélem nem szarkasztikusan fogalmaztál az előbb. Féltem kiírni ezt a kérdést, de mivel biztos vagyok benne, hogy a Jobbik nem antiszemita, ezért meg mertem tenni.

Szebb jövőt!

2013. márc. 20. 00:43
 7/21 anonim ***** válasza:
69%

"Nem tudom, hogy jobb e, de én jobbik szimpatizánsként ezt ajánlom. Hiszen mi nem vagyunk antiszemiták, én magam is negyedrészt zsidó vagyok."


na látod, az a negyednyi zsidó is kibújt belőled, inkább a mazsihisznek kérnéd az 1%ot, mint a beteg gyerekeknek. szomorú :D

2013. márc. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
48%

"Úgy hallottam, hogy ti a híresztelésekkel ellentétben valójában nem is vagytok antiszemiták."


Elég rosszul hallottad. A zsidóknál semmit sem utálok jobban. Nem ajánlok fel semmit!

2013. márc. 20. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%

"Tisztelt JOBBIK szimpatizánsok! Felajánljátok a MAZSIHISZ-nek adótok 1%-át?"


Majd ha a zsidók felajánlják az övékét a Magyar Gárdának. Vagy ha megígérik, hogy a felajánlott pénzből egy útra szóló repjegyet vesznek Izraelbe és vissza se jönnek, akkor lehet még róla szó. Mert ők ugye szavahihető emberek, akik megtartják az ígéreteiket...

2013. márc. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%
Szia! Igaz nem vagyok zsidóellenes, (csak cionista agresszor zsidó ellenes), de úgy gondolom hogy idén is a beteg gyerekeket fogom támogatni. Csupán azért hogy bebizonyítsak valakiknek (akik egyáltalán nem érdekelnek) valamit azért még nem fogom azt a pár forintot is megvonni az olyan gyerekektől, akiknek a legnagyobb álmuk egy normális élet.
2013. márc. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!