Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vannak itt olyan korábbi...

Vannak itt olyan korábbi Fidesz-szimpatizánsok, akik nagyot csalódtak a mostani Orbán-kormányban?

Figyelt kérdés
Mi a csalódás oka nálatok?

2012. okt. 2. 18:04
 1/9 tetris ***** válasza:
0%
Nincs itt senki!!!!!
2012. okt. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Á, olyan nincsen. Különben is, ami rossz ebben az országban az elmúltnyolcévben történt és 2050-ig történni fog, azért gyurcsányahibás. Meg a pirézek.
2012. okt. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, ide számítok-e, mert soha nem voltam igazán szimpatizáns, inkább az, akit a közvéleménykutatók bizonytalannak neveznek. Mindenesetre én rájuk szavaztam két éve, és csalódtam. Azt gondoltam, hogy nem lesz hirtelen minden tökély, de azért ez túlzás, hogy még rosszabb lett.
2012. okt. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a csalódás oka leginkább az oktatás átalakítása, de mérhetetlenül zavar a kormányoldal beképzeltsége, a forradalmárkodás, az új alkotmány, és a KDNP.
2012. okt. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Ezt ők általában nem vállalják fel! Sajnos, pedig itt kezdődne a hiba javítás, a probléma felismerésével!
2012. okt. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire számítok, előző választásnál csak 18 voltam, így szülők szerint szavaztam. 2014.-ben biztos nem rájuk szavazok és szintén az oktatás átalakítása miatt. Ez a fő ok de van más is, de szerintem anyu és a nővérem sem fog többet rájuk szavazni.
2012. okt. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

apukám is csalódott bennük, így legközelebb már a Jobbikra fog szavazni

és ti?

2012. okt. 3. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát persze. Ők még nem tették tönkre az országot. Csak fogják. Már megint egy "vak tyúk is talál szemet".
2012. okt. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
önjelölt jövendőmondó, aki csak beszél a világba, ráadásul alaptalanul, lásd az eddigi tiszavasvári és/vagy gyöngyöspatai gazdasági-társadalmi fejlődést
2012. okt. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!