Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tisztelt JOBBIK szimpatizánsok...

Tisztelt JOBBIK szimpatizánsok! Felajánljátok a MAZSIHISZ-nek adótok 1%-át?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy ti a híresztelésekkel ellentétben valójában nem is vagytok antiszemiták. Én hiszek ebben, és teljes szívemből támogatom a Jobbikot! Mutassuk meg együtt a balliberális sajtónak, hogy nem vagyunk zsidóellenesek!

2013. márc. 20. 00:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Soha.

Illetve egy esetben mégis. Ha ők meg felajánlják a bevételeik 100%-át a keresztény egyházaknak. Akkor kapnának tőlem 1%-ot.

2013. márc. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Vannak valóban rászorulók akik meg is érdemelnék legalább!
2013. márc. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
65%

Én is zsidó származású vagyok , és Jobbik szimpatizáns , de vannak sokkal rászorulóbbak mint egy hitközösség.


A Jobbik nem utálja a zsidókat , maga az elnök is tiszteli őket , egyedül a zsidóknak egy bizonyos rétegével van bajuk.Ezt a réteget az ortodox zsidók is megvetik és gyűlölik.

2013. márc. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok antiszemita, de mivel semmi közöm nincs a mazsihiszhez, ezért nyilván nem nekik fogom felajánlani az adóm 1 %-át.
2013. márc. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező nem így kell kimutatnia senkinek, hogy nem zsidóellenes hanem mondjuk úgy, hogy nem üvöltözi végig egy tüntetést azzal, hogy mocskos zsidók. Meg egyébként is ugyan én nem utálom a zsidókat, a cionizmust viszont igen, így aztán a cionizmus magyarországi képviseletét nem fogom a saját pénzemből támogatni!
2013. márc. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
59%

Én legutóbb a Jobbikra szavaztam, bár az inkább csak protest szavazat volt a már létező pártok ellen.

Egyébként semmilyen zsihisznek nem adnám oda az adóm 1%-át. A katolikus egyháznak sem. Meg semmiféle vallási szervezetnek sem. A szememben a vallásosság szervezett formája(gy.k. egyház) nem más, mint hataloméhségből és harácsolási vágyból létrehozott néphülyitő intézmény, amiket olyan emberek találnak ki és vezetnek, akiknek büdös a tisztességes munka.

2013. márc. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nem!!


Inkább a menhelyeknek adom, a beteg gyerekeknek és stb. hasznos nonprofit szervezetnek...

2013. márc. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Egyik egyháznak se adom oda az 1%-ot, inkább legyen az államé.
2013. márc. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%

Ez a kérdés most provokálás akart lenni?

Természetesen nem ajánlom fel. Illetve csak abban az esetben, ha abból vesznek maguknak egy vonatjegyet Lengyelországba, de csak oda.

2013. márc. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szép próbálkozás, MAZSIHISZ :DDD
2013. márc. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!