Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ilyen hogy lehetséges ma...

Ilyen hogy lehetséges ma Magyarországon?

Figyelt kérdés

Megalázták az óvónőt, mert ellenállt a hitgyülinek


[link]



Pedig a tényeken alapszik minden állítás.

Nem hinném hogy a Barrikád és az Index is ugyan azt hazudja!


2013. márc. 22. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom vallásszabadság van.


Ez a hitgyüli meg mi a franc?Csak egy csapat agymosott eretnek.

Ők lehetnek a Fidesz agymosó gépei.


Kísértetiesen kezd hasonlítani ez a rendszer a II világháború után "felszabadított" Magyar népköztársaság rendszerére.

2013. márc. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Én sem értem, mi ebben a felfoghatatlan.Ez nem a mennyország.
2013. márc. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 szántóvető ***** válasza:
70%

velejéig romlott világban élünk.De nem is ez a legnagyobb baj hanem az igazságszolgáltatás!ehhez mit szólsz kérdező?

"Az EBH megállapította, hogy az óvoda, mint munkáltató megsértette az egyenlő bánásmód követelményét, amikor megtorlást alkalmazott egy korábban panaszt tevő óvodai dolgozóval szemben."

Az óvoda egy közintézmény!hogyan sérthetett volna meg bármit is?Van az óvodának vezetője!Őt miért nem büntetik meg?Milyen igazságszolgáltatás ez?Bárki büntetlenül megtehet bármit!Amíg ez a gyakorlat nem fog megváltozni addig mindennaposak lesznek az ilyen és ehhez hasonló ügyek.Abnormális bírósági ítéletek sorozata fordul elő nap mint nap.Az óvoda vezetőjére börtön ill. milliós nagyságrendű kártérítés megfizetése lenne a megfelelő büntetés a közintézmény elmarasztalása helyett.

2013. márc. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
és a hitgyüli történelmi egyház lett...
2013. márc. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dick Esmen ***** válasza:
Sándor atya elintézi.
2013. márc. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Isten bocsássa meg nekem, hogy ilyet mondok, de Ő tudja miért mondom.

Ezek nem normálisak.

2013. márc. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy lehetséges, hogy ilyenek törvények, ilyen morális tartásuk van az alkalmazóiknak, nemcsak a bíróságokon, hanem minden hatósági szinten, ahol ilyesmit engedélyeznek, nem ellenőriznek, megtűrnek. A világ nem magától ilyen, ilyenné teszik. Az embereknek persze van hajlandóságuk a követésre, de a fő felelősség a mindenkori hatalomgyakorlókat terheli.
2013. márc. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!