Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minek jártok egyetemre? Minek?

Minek jártok egyetemre? Minek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2013. márc. 22. 13:03
1 2 3
 21/26 tetro ***** válasza:
100%
Kollektíven fikázod a diákokat (biztos több tízezren mind ugyanolyanok, egyik sem tanul, és mind s@gghülye, egyébként is akik a rendszerváltás után érettségiztek csak ilyenek lehetnek...), közben minden második hozzászólásod arról szól, hogy mekkora császár vagy. Nem tudom mi fáj neked ennyire, de én nem szeretnék ehhez az önszopkodáshoz asszisztálni. Csapj hozzá engem is a diákokhoz nyugodtan, akik annyira fájnak neked.
2013. márc. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
72%
zavarba jöttek, ennyi, bárkivel megesik
2013. márc. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemista vagyok és tisztában vagyok mind a második világháború fontosabb dátumaival, mind a tömegvonzás alapjaival...ilyenkor mi van?
2013. márc. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Konkrétan 90es dátumozott középiskolai bizonyítványom van."


Nekem 86-os. És? Akkor én jobb vagyok az átlagnál, vagy rosszabb?

Ezek a fiatalok azért járnak egyetemre, hogy mérnökök, informatikusok, jogászok, népművelők, építészek stb. legyenek. És lehet belőlük kiváló szakember attól függetlenül, hogy nem tudják, hogy ki volt Eötvös Lóránd. Nem nagy dicsőség, valóban. De ha nevelsz, vagy neveltél általános iskolás korú gyereket, akkor valószínűleg szembesültél azzal, hogy megkopott időközben a tudásod. Ha nem, akkor leborulok memóriád kapacitása előtt, és nyilvánosan megkövetlek.

2013. márc. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Fizikai kérdéseket tesznek fel egy BÖLCSÉSZkaron. Seems legit.
2013. márc. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nagyon jó volt ez a kérdés!!!! Végre valami értelmes ,amiből tanulni is lehet.Mellesleg olykor szórakoztató is a video!
2013. márc. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!