Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Minek jártok egyetemre? Minek?

Minek jártok egyetemre? Minek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2013. márc. 22. 13:03
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

"Azért, hogy irigykedhess kérdező."


Konkrétan mi az amire irigykedhetnék? A tudatlanság? Veled ellentétben a tudatlanságot sosem tartottam erénynek vagy irigylendőnek, sőt még követendő példának sem. De nem vagyunk egyformák.

2013. márc. 22. 15:11
 12/26 A kérdező kommentje:
Aki volt közületek katona, talán még emlékszik mikor felébresztették éjjel kettőkor és megkérdezték a fegyverszámát, az őr kötelmeit, vagy épp a fegyverhasználat szabályait. Nincs kamera, nincs zavar, két lehetőség van, vagy tudod vagy nem...
2013. márc. 22. 15:15
 13/26 anonim ***** válasza:
3%
A büfés intelligensebb mint a diákok... Még hogy az iskola nem butít!
2013. márc. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 Andizsuzsi ***** válasza:
94%
Hozzászólni azért akarok, mert feltettél egy kérdést. És képzeld, még meg is néztem. Hozzászólni ugyanis csak olyan dolgokhoz szoktam, amikről előtte tájékozódom. De mindezekkel együtt egészen bizots vagyok benne, hogy neked is tudnának szegezni az utcán legalább 10 olyan általános iskolai tananyagot érintő kérdést, amire nem tudnál válaszolni. Nem mondom, hogy örvendetes, hogy a fiatalok nem tudják, hogy van-e a Holdon gravitáció, vagy sem, de azt sem gondolom, hogy ebből bármilyen messzire menő következtetést kellene levonni.
2013. márc. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 tetro ***** válasza:
94%

"Nem mondom, hogy doppingol. Középvezető vagyok egy állami cégnél és egy saját helyi rádiót üzemeltetek. Gyakran kell beszélnek emberekhez és emberek előtt. A zavarba jövés a tudás abszolút hiányát még nem magyarázza én is voltam már zavarban és az előbb leírtakból sejtheted tudom mi az."

Mondom én... Akkor most három essen hasra mindenki.

2013. márc. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

"Soha nem filmeztek,soha nem kameráztak,utálom ha fényképeznek,teljesen lefagyok...fotelből ülve,persze,hogy tudtam rájuk a választ,na de ott..ki tudja"


Ha ott nem tudod sehol sem tudod. És most nem a katonák kiképzéséből akarok kiindulni, hanem vegyünk alapul egy munkahelyi stresszhelyzetet. Akkor hirtelen elfelejted mennyi kétszer kettő? Vagy hogy mikor volt a Második a Világháború? Akkor mitől vagy alkalmas a beosztásodra, ha stresszhelyzetben nem tudsz gondolkodni? Mitől?

2013. márc. 22. 15:22
 17/26 A kérdező kommentje:

"De mindezekkel együtt egészen bizots vagyok benne, hogy neked is tudnának szegezni az utcán legalább 10 olyan általános iskolai tananyagot érintő kérdést, amire nem tudnál válaszolni."


Legyél nyugodt én még 90 előtt végeztem az általános iskolát. Sőt mondok egy még viccesebbet! A középiskolát is! :D


Konkrétan 90es dátumozott középiskolai bizonyítványom van.

2013. márc. 22. 15:24
 18/26 A kérdező kommentje:

Tetrókám senkinek sem kellett hanyatt esni, senki sem kért ilyet senkitől. A kérdés nem rólam szól, ti válaszolók tereltétek rám. Ide normális körülmények köz annak be sem kellett volna kerülnie, hogy én mivel foglalkozom.


Próbálj a lényegre koncentrálni, van egy halom egyetemista aki még nálad is értelmetlenebb. Nekem ez kúrja a csőröm.

2013. márc. 22. 15:27
 19/26 A kérdező kommentje:
Egyébként tetrónak, Andizsuzsinak és a többieknek aki szerint ez egy engem fényező kérdés üzenem, hogy ezt tegyük is most félre. A kérdés nem úgy lett kiírva, hogy miután én kvamenő vagyok ti mért vagytok hülyék. Bár lassan hozzászólásaitokkal igazoljátok, hogy a videón szereplőkkel vagytok egy szinten, ugyanakkor én mégis továbbra is várom azon válaszaitok, mely meg tudja magyarázni ezek az emberek miért járnak egyetemre annak ellenére, hogy a többségük az írástudatlanság határát súrolja.
2013. márc. 22. 15:33
 20/26 A kérdező kommentje:
Nos?
2013. márc. 22. 15:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!