Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok arrol, hogy...

Mit gondoltok arrol, hogy Balog levelben visszakeri Szaniszlotol a mar atadott dijat?

Figyelt kérdés

"Rossz döntésemet a nyilvánosság előtt is rögtön beláttam. Más eszközöm nem lévén, ezúton kérem arra, szíveskedjen visszaadni az Önnek általam, tévedésből megítélt Táncsics-díjat. Bízom bölcs döntésében"


Szerintem a legtisztabb az lenne, ha Szaniszlo megtartana azt amit valakik oda iteltek neki, Balog meg lemondana.


2013. márc. 20. 06:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Azt hogy ez hüyle. Hiba volt kitüntetni, hiba volt az nyilatkozni, hogy ő nem is tudta ki ez a Szaniszló és hiba ilyen hüyleséget csinálni hogy levélben visszakéri.
2013. márc. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

valakik oda iteltek

Akkor nem valakik hibáztak?Balogh-ot csak megbízták az átadással.

2013. márc. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Szerintem azok a valakik nem hibaztak, nyilvan azert iteltek oda, mert ok helyesnek gondoltak. Egyedul Balog hibazott, mert fogalma nem volt mit csinal. Valoszinu annak sem nezett volna utana, ha a szomszedbol a Pista bacsinak adjak. Alairja meg atadja anelkul, hogy korultekinto lenne. Gyanitom igy szavaz a parlamentben is. megmondjak mit kell nyomni, az hogy szerinte helyes, vagy nem az tok mindegy. Majd utolag okosak leszunk...
2013. márc. 20. 07:12
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
Jaj de szánalmas szöveg ez,hogy tévedésből adta át a díjat:D.Nem is érdekelte,átadta mert ezt mondták neki a Fidesz-nél.Most meg vissza akar táncolni hogy kedvében járjon a zsidóknak is akik kérdőre vonták ezért.
2013. márc. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%

Ez az ember kész. Mekkora pofátlan áll*t...


Amúgy Szaniszló se normális, amikor a Szent Koronából előtörő, dicsőséges sugárzásról beszél, amik letörölték a föld színéről az OMM-t és a Szovjetuniót, meg magnépekről, amik a világot uralják, meg hogy mi magyarok voltunk a civilizáció letéteményesei, szívcsakra stb... :D


De egyébként nem lenne vele probléma, ha ezeket visszavonná, hogy baromságok. Mostanság mindenki azzal hepajkodik, hogy Szaniszló felszólalt a cigányok és a zsidók ellen. Ez engem úgy őszintén valahogy nem tud érdekelni, én is felszólalnék ellenük.

2013. márc. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%

Hiba hiba hátán.

De a legnagyobb hiba ha visszakéri, nyíltan felvállalva hogy egy utolsó gyarmat vagyunk! Kb ez történt:

Egy rabszolga túl sokat pofázik (most hogy igaz agy sem az nem érdekes) Az impérium beavatkozik, és egyből küldi a rabszolga felügyelőket, akik kiadják az parancsot a rabszolgavezetőknek, akik heves nyelvcsapkodással válaszolnak.


Lehet hogy ez az egész így nem igaz, DE ÍGY EBBEN A FORMÁBAN TELJESEN EZT A KÉPET MUTATJA, ami csak elmélyíti az ellentétet. A legrosszabb pedig az hogy teszi ezt tudat alatt mint egy beidegződés, sőt igazzá teheti ha többször megismétlődik!

2013. márc. 20. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Azt is hozza fuznem, hogy oke, hogy mondott valamit, de akkor mi van?! Lehet en is mondtam valamit, de attol meg a munkassagom dijazando. Szerintem a ketto nem fugg ossze.


Ez olyan, mintha engem jutalomban reszesitenenek a munkahelyemen a kivalo munkamert, mikozben ugy gondolom, hogy a csoki fagyi fimon, es ezt ki is nyilvanitom. Ezutan a puncs kedvelok felszolalnak, hogy milyen dolog mar, hogy nem a puncsot szeretem. Ez a fonok fulebe kerul, aki nagy puncs parti, es megker, hogy adjam vissza a munkamert kapott dijat.

2013. márc. 20. 07:46
 8/16 anonim ***** válasza:
66%

Hüyleséget beszélsz!

„oke, hogy mondott valamit, de akkor mi van?! Lehet en is mondtam valamit, de attol meg a munkassagom dijazando. Szerintem a ketto nem fugg ossze.

Ez olyan, mintha engem jutalomban reszesitenenek a munkahelyemen a kivalo munkamert, mikozben ugy gondolom, hogy a csoki fagyi fimon”


Neki az a munkája amit a tévében csinál. Tehát mikor a tévében zsidózik, vagy azt állítja, hogy a Kolontár azért történt meg, mert a NATO bombázta a tározót akkor ő a MUNKÁJÁT végzi, neki ez a MUNKÁSSÁGA!!! Nem pedig csak úgy mondd valamit.

Ez amit te állítasz akkor lenne érvényes ha ez a Szaniszló pl festő lenne és közben ökörségeket beszélne. Qrva jó képei lennének, de zöldségeket beszélne. Ekkor akár lehetne festői munkásságát díjjazni.

2013. márc. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Így csináltak s.gget a szájukból! Mi ez, hogy "odadom, aztán mégis visszakérem"? Ez legalább megmutatja kik is dirigálnak itt, hiába tagadják egyes egysejtű zombik!
2013. márc. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem adja neki a díjat, vagy előre szól, hogy nem jó neki adni, akkor jobban járt volna. Ha már odaadta, és nem kéri vissza, még mindig nem csinált volna segget a szájából, de így szégyen. Főleg hogy pont most írt az Izraeli nagykövet... nem is tudtam, hogy Izrael gyarmata vagyunk. Engem ez az egy zavar, hogy külső utasításra egyből máshogy viselkedik. Ha sok magyar ember felszólal a díj ellen, akkor az nem érdekli, de ha jön egy zsidó, akkor azonnal cselekedni kell?
2013. márc. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!