Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok arrol, hogy...

Mit gondoltok arrol, hogy Balog levelben visszakeri Szaniszlotol a mar atadott dijat?

Figyelt kérdés

"Rossz döntésemet a nyilvánosság előtt is rögtön beláttam. Más eszközöm nem lévén, ezúton kérem arra, szíveskedjen visszaadni az Önnek általam, tévedésből megítélt Táncsics-díjat. Bízom bölcs döntésében"


Szerintem a legtisztabb az lenne, ha Szaniszlo megtartana azt amit valakik oda iteltek neki, Balog meg lemondana.


2013. márc. 20. 06:11
1 2
 11/16 Andizsuzsi ***** válasza:

" Lehet en is mondtam valamit, de attol meg a munkassagom dijazando. Szerintem a ketto nem fugg ossze."


Mint már előttem leírták, ő a munkájából kifolyólag írt olyan dolgokat, amik normális ember számára vállalhatatlanok. Ha a kormány ezt díjazza, abból az következik, hogy egyet ért azokkal a dolgokkal, amiket ő mondott, hiszen nyilván azért tüntették ki.

Most el lehet dönteni, hogy mi a jobb, a Jobbikos szimpatizánsoknak piptzni egy ilyen kitüntetéssel, vagy szembemenni pl. a zsidókkal. Orbánék nyilván az előbbit váasztották, nem véletlenül lettek az idén azok díjazva, akik.

2013. márc. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Sz1u ***** válasza:
30%

Aki dicsőíti Szaniszló munkásságát, amiért (szerintük) megérdemelten kapta meg a Táncsics díjat, az hogy viszonyul Kertész Imre munkássága és a Kossuth-, ill. Nobel-díjáról?


Kérdező!


Balog egy idióta.

Szaniszló pedig egy beteg ember.

2013. márc. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12%

Fölösleges holmi gyarmatokat ide keverni, összemosni ide nem való dolgokkal.

Itt csak a rendszer alaptulajdonságainak egy megnyilvánulásával találkoztunk, nincs benne különös. A szolgalelkű hajbókoló kinevezett, végrehajtja, amire kijelölték, a gondolkodás, ellenőrzés, mérlegelés nem szerepel a szótárában. Amikor valakik mondogatni kezdik, hogy valami itt nem jó, megijed. Ismét nem gondolkodik, nem mérlegel, kihátrál. Képességei szerint.

A különös az lenne, ha másként történt volna.

2013. márc. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
61%
Azt nem értem ezen mit nem lehet belátni itt pár embernek.Hogy Izraeli nyomásra akar vissza kérni a díjat Balog.Ez teljesen egyértelmű.
2013. márc. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Attol fuggetlenul, hogy Szaniszlonak igaza volt, hiszen egyertelmu a jelenlegi helyzet Magyarorszagon, a dijat egy bizonyos munkassaga miatt kapta, es nem az egesz elet palyaja miatt. Ezt kene felfogni egyeseknek.

Tegyuk fel, hogy hiba volt amit mondott. Egy focibiro elkovet egy hibat, de a kovetkezo meccset mar jol fujja a sipot, akkor is anyazni kell?!

Amugy meg azert mert o ellenkezoleg lat dolgokat mint Te nem lesz rosszabb ember. Nem mondta senkire, hogy ki kell irtani. Szaraz tenyeket fogalmazott meg. Persze ha balliberalis lenne, vagy fidesz parti, akkor helyen valok a nezetei...

Ez az egesz, csak az izraeli lobbi resze, ami szeretett Hazank ellen iranyul.

2013. márc. 20. 11:32
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Balog hülyét csinál magából. Ennyi az egész.
2013. márc. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!