Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az egyháznak miért érdeke,...

Az egyháznak miért érdeke, hogy a pártoskodásban részt vegyen és miért nem érdeke, hogy a civileket-híveket segítse?

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 17:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
15.46:jah kormányzati szinten terjednek a homokosok:-)
2009. szept. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem ,nem vagy tisztában. Szerintem nézd meg mit is adott a liberalizmus a világnak, a XIX. századtól kezdődően. Az a baj, hogy liberalizmus alatt, te is csak a melegházasságot és a hasonló dolgokta érted, ennél sokkal több. Gyakorlatilag a mai plurális politika a liberalizmusnak köszönhető nagy részben.
2009. szept. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom,hogy miből gondolod,hogy a politikát nem a nagytőke irányítja,a pluralizmus szép szó,csak annyira ritka mint az egyszarvú.

Egyébként kedves liberális,akkor meséld már el nekem,hogy akkor miért is fujj a Jobbik?(fél évszázados mesékkel ne gyere,mert az MSZP "elődje"az egész magyarságot megnyomorította,a kedves "liberális" szdsz mégis egy frakcióban van vele...

2009. szept. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nézd én leírtam, hogy nézz utána, szerintem neked is hasznodra válna, ha utána olvasnál a témának, de te nem vagy hajlandó ezskszerint, de tudod pár dolog ami a liberalizmusnak köszönhető:


választójog szélesítése, alkotmányosan korlátozott állam, szabad polgár... szerintem ezek elég alapok ma, még talán a jobbik is egyetért vele, nem?

2009. szept. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Választójog szélesítése?Aha,pont nemrégiben szavazták le Seres mária kezdeményezését...

Milyen jogog?Milyen szabadság?Te körül is nézel néha mi folyik körülötted,vagy csak simán szajkózod a propagandadumát?

A liberalizmus,ugyanúgy mint a kommunizmus és tsai egy nagyon szép eszme,ami a valóságban nem létezik.Tudod erre szoktam mondani,hogy a vallálososoknak van a mennyország,a többieknek meg az izmusok....

2009. szept. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Na jó nem szoktam személyeskedni, de... te helyből, vagy nekifutásból vagy ilyen hülye??????????

Figyelj a szövegértésed egy nagy nulla, úgyhogy vagy dislexiás vagy, vagy te is egy vagy a zseniális magyar oktatási rendszer áldozatai közül és emiatt finkcionális analfabétaként tengeted életed.Én azt írtam, hogy a liberalizmus, különösen a klasszikus liberalizmus mennyi mindent adott a világnak. Olyan dolgokat amik ma már minden párt programjában, még a konzervatív pártokéban is megtalálhatók és hogy ez a 19. században gyökrezik. És mielőtt szídja valaki úgy egészében a liberalizmust gondolja végig, hogy ezek olyan vívmányok amik rengeteget fejlesztettek a poltikián és nem lehet letagadni, hogy a liberalizmus szülte őket. Ki a fa..om beszél Seres Máriáról én csak azt mondtam, hogy a liberalizmus fontos és jó dolog és nem csak a homokos házasságot és az abortuszt jelenti.

Mellesleg sem vallásos birka, sem pedig semmilyen izmus híve nem vagyok, sokakkal ellentétben magam alakítom ki a világképem. Nincs ara szükségem, hogy másét lopjam el. És gondoltam leírom ezt a liberalizmusról, hogy azok akik tanulatlanok - itt most rád gondolok - történeti valójában ismerjék meg azt a fogalmat, ne pedig pártvezéreik értelmezésében!

2009. szept. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nos kedves liberalista!

Miért van az,hogyha valaki más véleményen van,mint ti,mindjárt ordenáré módon kezdtek el viselkedni?Ami persze eléggé tipikus.

Kit érdekel Seres Mária?Nos minden jóérzésűt,akinek elege van a korrupt,alkalmatlan politikusokból.

Azonkívűl egy példát sem hoztál fel,ami a liberalizmus által valósult meg és ma is működik.Várom a példát.

Én sem akarok személyeskedni,de az,hogy valakit lehülyézel az a legnagyobb sajnálatra ad okot.

Azt meg felejtsd el,hogy az iskola az ami megadja az embernek a tudást.Ehhez semmi oktatási rendszer nem kapcsolható.Ez élettapasztalat.Nagyon sajnállak,hogy neked ebben a mai sz@r rendszerben kell tanulnod(bár az én gyerekeimnek semmi bajuk vele),mindenesetre nem foghatjuk az oktatásra és a tanáraidra a korlátoltságodat!

2009. szept. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Na jó ennek semmi értelme ha nem akarjátok megérteni amit írok akkor mindegy. Én írtam példákat is, de úgylátom nem vetted a fáradságot, hogy elolvasd. Értsétek már meg, hogy nem vagok liberális a szó mai politikai értelmében, de a liberalizmus nem az amit ma hallasz a médiából. Olvass utána és akkor oszd észt, ha már tudod , hogy egyáltalán miről beszélsz! Nem igaz nem érted mit írok, neked tényleg nincs értő olvasásod. Ami meg az oktatási rendszert illeti az szüli az ilyen funkcionális analfabétát, mint te.
2009. szept. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Kérünk valódi példát!

Mert pl hol szavaztuk meg,hogy Gyurcsány legyen a miniszterelnök,aztán meg Bajnai?Ez alatt gondolom a liberalizmusnak köszönhető kiszélesedett választást gondolnád?

Te nem érted,amit én írok,bár biztos egy funkcionárius vagy,akinek a tények tökmindegy.Szép dolgok az eszmék,csak semmire nem valók.Ennek fényében lehet lelkendezni a vallásokért,kommunizmusért,liberalizmusért vagy akármiért,hiszen mindegyik "jót"akart.Csak az a baj,hogy Hitler,Sztálin,Tom Jones meg a többiek is azt hitték...

2009. szept. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!