Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én sok mindent eltudok képzeln...

Én sok mindent eltudok képzelni az IMF-ről de ezt nem, és ti?

2013. márc. 18. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez ugyanaz a politika, mint hogy az imperialisták és szabotőrök miatt ilyen rossz a helyzet. A Fidesz tökéletesen másolja Sztálin elvtárs politikáját, és eddig sikeresnek tűnik. És szerintük még az MSZP kommunista. Hát igen, az MSZP is, de közel sem ennyire.
2013. márc. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Jól feltételezed, amit Szaniszló összehord a Világpanorámában az egy sor ökörség. Ha olyan egyszerű lenne ez ahogy Szaniszló gondolja, akkor Észak Koreában és Iránban már rég árvíznek, meg aszálynak, meg tornádóknak kéne söpörniük. Mitöbb ha egy gombnyomás minek kellett volna menniük Vietnámba az Amerikaiaknak. És ha még így is lenne, akkor is pont ránk pazarolnák ezeket az eszközeiket az elvileges szövetségeseikre... Na persze. Ide nekünk az is bőven elég, ha a hitelelemző intézetek bal lábbal kelnek fel és leértékelnek minket.


Szerintem a HAARP nagyobb területen és ráadásul ilyen messze nem tud hatást kifejteni. Ha ez így lenne, akkor az USA ezt már rég bevetette volna az ellenségeivel szemben.

2013. márc. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!