Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » El tudod képzelni, hogy Orbán...

El tudod képzelni, hogy Orbán Viktor ellen puccs kísérletet akartak ellene elkövetni?

Figyelt kérdés
Hátha tájékozottabbak vagytok, mint én
2012. febr. 16. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerinted nincs valami gáz az általad feltett kérdés megfogalmazásával?
2012. febr. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Puccsot általában olyan szervezet vagy csoport követ el, akik utána át akarják venni a hatalmat. Jelenleg nem tudom, milyen szervezet akarná ezt, akik be is vállalnák a következményeket. Szerintem nincs ilyen kamikaze csoport. :)
2012. febr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A puccs katonai erővel történő hatalomátvételt jelent. Én egy katonát vagy tankot sem láttam, tehát nem.
2012. febr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

:D :D :D De van. ! Nézd el nekem én se vagyok tökéletes.

[link]

2012. febr. 16. 14:02
 5/9 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

(Hasonló kérdésre válaszoltam, bemásolom ide:)


Az a lényeg, hogy Népünk Nagy Vezére mit állít. Ha ő mondja, hogy volt, akkor volt is!


És ezt még a Jobbik is megerősíti, Pörzse Sándor szerint "világméretű zsidó összeesküvésnek vagyunk a tanúi, amelynek célja Magyarország gyarmatosítása és erőforrásainak ellopása." Bár lehet, hogy ez nem ugyanaz az összeesküvés. Ezt még tisztázni kell.


Mindenesetre én még emlékszem arra a bizonyos 1998-as megfigyelési ügyre... Akkor sem tudta megmondani, hogy ki is figyelt meg kicsodát, éppúgy, mint 2005-ben, és 2011-ben sem. De valaki megfigyelte, ez biztos. (Vagy csak paranoid az úr...)


És hát figyelembe kell venni, hogy Orbán mindig talál ellenségeket, aki ellen harcolni kell, akivel szemben forradalmat kell vívni... Én nem is csodálom, hogy az egész világ összeesküszik ellene.


Pedro

2012. febr. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem történt itt semmi, de, tudod a negativ reklám is reklám!!!!
2012. febr. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 PROLI1960 válasza:
Don Quijote?
2012. febr. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A linkelt cikkben semmi nem utal puccsra, azon kívül, hogy ezt a szót használja. Attól még az nem lesz puccs. De hát jól hangzik, ahogy előttem is írták. :)
2012. febr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nehezen.
2012. febr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!