Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lenne velünk romák nélkül?

Mi lenne velünk romák nélkül?

Figyelt kérdés
Mi lett volna, ha kedves honfitársaink nem indulnak el Indiából és nem érkeznek meg ide? Jobb lenne Magyarországon a helyzet vagy rosszabb?

#cigánymentesség #romamentesség #cigányfóbia
2013. márc. 17. 17:02
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Jobb lenne.

Majdnem svájci közbiztonság lenne itt.


A magyar törvények csak magyarokhoz , európaiakhoz vannak igazítva és nem ilyen nagy mértékben eltérő kultúrájú emberekhez.

2013. márc. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Nemsokkal de jobb volna, olvastam olyat hogy a litván és lengyel cigányok kalinyingrádban akartak államot létre hozni maguknak, én oda adnám a ruszkiknak azt utána már azt csinálnak velük amit akarnak, de Orosz honban nem lenne ilyen jó életük. cigányok között lakok és naponta látom platós mercivel viszik a rézkábeleket, vajon honnan?
2013. márc. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

"Mi lenne velünk romák nélkül?"


Ha ők nem lennének, akkor élne:


Szögi Lajos, Bándy Kata, Marian Cosma, Hórák Nóra, Pénzes Henrietta ...

Sajnos NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON HOSSZÚ A LISTA!

2013. márc. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%

#10


Én azt veszem észre hogy amióta az emberek inkább otthon ülnek ahelyett hogy dolgoznának azóta rosszabb az élet. Az a 100-200 ezer cigó nem oszt nem szoroz a történetben.

2013. márc. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Most hogy mondod! 100-200 ezer cigó mit is osztana vagy szorozna a történetben? :D
2013. márc. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

"Én azt veszem észre hogy amióta az emberek inkább otthon ülnek ahelyett hogy dolgoznának azóta rosszabb az élet. Az a 100-200 ezer cigó nem oszt nem szoroz a történetben."


Igazad lehet. Amióta az emberek otthon ülnek, ahelyett hogy dolgoznának, a szegény cigányok majd megszakadnak, hogy eltartsák az embereket. Könnyítenünk kellene a sorsukon! Elmehetnénk például dolgozni, hogy ne az ő véres verítékük által kitermelt adókból kapjuk segélyeinket!

2013. márc. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Én együttérzek szegény munkában megfáradt cigányokkal és ígérem elmegyek dolgozni, hogy engem ne kelljen eltartaniuk.
2013. márc. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
há 100-200 ezer cigó akár merre megyek minden 3. ember cigány lassan vannak azok 1millióan
2013. márc. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

ha ez így megy tovább akkor az ország egy újabb Trianont fog elszenvedni. Gondoljatok bele Habsburg nemzetiségi politika, kellenek hogy felhasználhassuk a magyarok ellen!

sztem a történelem ismétlődni fog

2013. márc. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

"ha ez így megy tovább akkor az ország egy újabb Trianont fog elszenvedni"


Nem lesz itt semmiféle területi elcsatolás. Egész egyszerűen csak pár évtized múlva Magyarország olyan lesz, mint Kalkutta.

2013. márc. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!