Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek kik lesznek...

Szerintetek kik lesznek hatalmon 2014-től? És mi lesz az amiért ők irányíthatják ezt az országot?

Figyelt kérdés
2013. márc. 16. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

A Fidesz lesz hatalmon.


Azért , mert a Fidesz nagyon jól tud manipulálni , tündérmeséket készíteni.


Viszont észbe kellene kapni hogy ,télapó nincs , ahogy őszinte zsidó sincs.

2013. márc. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ugyanazok lesznek hatalmon akik már 200éve hatalmon vannak.
2013. márc. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
A Fidesz, a 2/3 és az Alkotmánymódosítgatások elég erőt adnak nekik a politikai ellenfelek kigolyózásához. Ez ugyanaz a szalámitaktika, mint amivel anno a kommunisták hatalomhoz jutottak, nem véletlen, hogy az LMP feloszlott, a Jobbikra is ez a sors vár (mondjuk ők amúgy is tönkretennék magukat, annyira sok szélsőség képviselteti magát a pártban), az MSZP meg a DK meg nem tudom kik vannak még a "régiek" közül meg jobb, ha nem is próbálkoznak. A Szolidaritásnak és egyéb kis szervezetnek meg az a veszte, hogy a náluk nagyobbakat próbálja támogatni, a helyett, hogy önállóan próbálkozna. 18 hónap még sok idő, egy tiszta lappal induló pártnak még simán lenne esélye.
2013. márc. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%

Attól függ, hogy a Fidesz enged-e más pártot is indulni! Illetve a külföldiek szavazatát lehet-e ellenőrizni!

Orbán feltétlenül hatalmon akar maradni élete végéig.

2013. márc. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bárki is kerül a kormány élére, a fidesz marad hatalmon. Bebiztosították magukat majd' egy évtizedre.
2013. márc. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
úgy tűnik hogy a fidesz, ha csak a Nép nem kap észbe.. de bárki is lenne hatalmon szerintem akkor sem lenne semmivel sem jobb.. én legalábbis nem tudom kire lehetne szavazni.
2013. márc. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
tündérmeséket jobban szeretjük, mint a horrort... ahol mindig a gonosz győz, és a tanulság csak annyi, hogy állj be közénk és kaphatsz egy kis jutalom falatot ...
2013. márc. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fidesz,Jobbik.Adja a vidéki magyarok Istene!
2013. márc. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja remélem a Jobbik, bár a Fidesz nem kevés helyre betonozta be az embereit 9 évre.
2013. márc. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dick Esmen ***** válasza:
Fidesz
2013. márc. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!