Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bajnai mitől lenne jó kormányf...

Bajnai mitől lenne jó kormányfő? Mi az amivel ezt bizonyította?

Figyelt kérdés
Nem érdekel másról a vélemény, csak Bajnairól.
2013. márc. 16. 06:57
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
86%
Bajnai sem lenne jó kormányfő,ugyan is Magyarország olyan helyzetben van hogy egy politikus sem tudja megfelelően kormányozni sem gazdasági sem más téren.Ezek a tények hiába ígérgetnek bármit is egyszerűen nem tudják teljesíteni,és nem a képzettségük hiánya miatt,hanem a helyzet miatt.
2013. márc. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
53%

Kedves Kérdező! Ha Te ennyire elvakult Orbánista vagy, miért tetted fel ezt a kérdést? Hogy mindenkit megcáfolj a saját véleményeddel, aki normálisan válaszol?

Én személy szerint jobban éltem Orbán előtt a Bajnai időszakban, és nem érdekel mivel vadítanak a TV-ből, tapasztaltam, hogy akkor könnyebb volt egy dolgozó embernek megélnie, és volt jövőkép, ami most nincs, úgyhogy én BIZTOS BAJNAIRA SZAVAZOK JÖVŐRE!!!

Lehet lepontozni...

2013. márc. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
26%

Bajnait csak a bankok és a multik érdeklik a kisembereket lenézi.

Bajnai egy báb lenne a kűlfőldi érdekek kezében főleg az amerikai üzletembereknek kedvezne.

2013. márc. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
62%
09:06. Jól írod ez a kérdező egy elvakult fidesz pártkatona, és csak azért teszi fel rendre ezt a Bajnais kérdést hogy kiélhesse a gyülöletét mindenkivel szemben aki nem Oebán Viktorban látja a megváltót.
2013. márc. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
77%

# 10:


"Viszont nincs szociális érzéke. Hurrá. Lehet, hogy a gazdaságnak jót tenne, de mint a válságkezelése idején is: aki szegény volt, az még szegényebb lesz. Szerinted is éppen erre van szüksége az országnak jelenleg?"


Bajnai idején, ha valakinek bruttó 145 ezer forint volt a bére, 104 144 forintot kapott kézhez. Ma akinek 145 ezer a bruttó bére 94 975 forintot.


Orbán a minimálbér bérköltségét 3 év alatt 94 448 forintról 125 930 forintra emelte, úgy hogy közben mindösszesen 3 954 forint maradt a dolgozónál. Ezzel szemben a bruttó 250 ezer forint felett keresők adóterhelése csökkent, pl. 400 ezer forintos bruttó jövedelem esetén majdnem 30 ezer forinttal több jut a dolgozónak, ez mégsem pörgette fel a gazdaságot.


Ebből tényleg az a következtetés vonható le, hogy Bajnai idején lesznek a szegények szegényebbek?

2013. márc. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
84%

Bajnaiból kiváló gazdasági miniszter , pénzügy miniszter vagy hasonló lenne.

De ,miniszterelnöknek , államfőnek nem jó.


Egyébként, nem ő lesz az elnökjelölt azt mondta.

2013. márc. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
26%
Normálisak vagytok? Még egy balliberális párt? Nemvolt még elég nektek? Még egy csapást akartok az országnak? Csak szólok ha még nem vettétek észre a híradókból, hogy megyünk tönkre. Addig próbálgatjátok itt a ballib pártokat, amíg csődöt nem jelentünk?
2013. márc. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
83%
Kedves kérdező, gondoltam válaszolok néhány érvvel, de lemondtam róla. Jó és eredményes vitához elengedhetetlen a normális és megalapozott válaszolás igénye és képessége mellett, a válasz helyes kiolvasásának igénye (a másik jószándékának feltételezése) és képessége (szövegértés). Néhány jó érvet és a jószándékú válaszolás igényét sikerült kiolvasnom, de a te megértésedet nem. Tehát nélkülöznöd kell a véleményemet.
2013. márc. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
37%
eladna mindent kilóra....
2013. márc. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
74%

Talán annyi, hogy az államcsőd küszöbén félrerántaná a kormányt a szakadék szélén, ahogyan 2009-ben is megtette.


Orbánból viszont simán kinézem, hogy a mániákus hatalomvágya és az egyéni érdeke következtében az államcsőd sem lenne számára túl drága, csakhogy hatalomban maradhasson...

2013. márc. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!