Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki bajnaira akar szavazni,...

Aki bajnaira akar szavazni, az mit gondol?

Figyelt kérdés
Nem tanultatok még a történelemből? Tetszett nektek bajnai "nagyon fájni fog" dumája? Vagy ennyire kihagy az elmétek?
2013. márc. 15. 23:39
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
66%
Ha meg nem érdekel, mit gondolnak azok, akik Bajnaira akarnak szavazni, akkor minek teszel fel ilyen kérdést?
2013. márc. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
27%

Lehet arra számítanak hogy Bajnai majd az amerikai kapcsolatai segítségével amerikai életszínvonalat csinál ide.

Ők erősen tévednek.


Bajnai épp olyan mint Gyurcsány és az MSZP tagok , csak szebb öltönyben , jobban eladhatóbban.

2013. márc. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
79%

Nem fogok rá szavazni, de azt megkérdezném, hogy te hol voltál az elmúlt 3 évben? Én szabad pálinkafőzést látok, 300%-kal drágább krumplit, 70%-kal magasabb rezsit (ebben benne van a 10%-os csökkentés), 15%-kal magasabb benzinárat, lakáshitelhez való jutás lehetetlenségét, 35%-os áfa belengetését, Közgép gazdagodását, házassághoz való jog megszigorítását, rádiók kiirtását (igaz, pont minap lett vége annak), diákok és tanárok ellehetetlenítését minden szinten, növekvő munkanélküliséget (az 50k közmunkás ellenére is), 47000 Ft-os megélhetési küszöböt, 305 Ft-os Eurót, piros pöttyös seggű gyerekeket, és persze a magyar tündérmesét.


Szar volt a szocik alatt. Én is ellenük szavaztam. De nem ezért.

2013. márc. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező vicces dolog, hogy te hülyézel le másokat, de tükörben valószínűleg nem sokat szoktál nézni...
2013. márc. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
26%
Bajnai miskolci apósának 2009-ben vagy '10-ben elveszett a kutyája,rendőrökkel kerestették.Hamarabb meglett,mint a tegnap eltűnt lány...Bajnai meg egy ateista tőke-,profit- és lóvéhívő.Rögtön törvénybe foglalná,hogy lehet megélhetésibűnözni xyz Forintig,így csökkentve a szoc. feszültségeket...
2013. márc. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
37%
Az eddigi összes hatalmassal tele van a brém.De mind közül a liberális kispártocskákra,settenkedő SzDSz-es kölföldi ügynökökre kéne figyelni,őket soha többé,sehova ,esetleg egynyócvan mélyre.Ha csak ezen múlna,vinnék rájuk egy-egy kavicsot még ma.
2013. márc. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
78%

Én meg azt nem értem, hogy mit gondol az, aki a Jobbikra vagy a Fideszre szavaz?

Bajnai legalább kiváló szakember, aki tehet valamit a gazdaság rendbehozásáért.

2013. márc. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"" Én szabad pálinkafőzést látok, 300%-kal drágább krumplit, 70%-kal magasabb rezsit""


Na ennyire azért nem kellene túlozni!

Vagy te is az ATV hazugságait nézed???


Az mszp idején több mint 200%-al nőt a gáz és majdnem 100"-al a villamos áram ára. Ezek tények keres rá a neten.

2013. márc. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Bajnai kiváló szakember?? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Már ezért érdemes volt kiírni a kérdést. :D

2013. márc. 17. 17:17
 20/22 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a tehén foltos, és ha a 10-et elosztom 2-vel, akkor 5-öt kapok. :)
2013. márc. 18. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!