Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez csak szerintem ironikus és...

Ez csak szerintem ironikus és vicces?

Figyelt kérdés

Amire a kérdés vonatkozik:

"Ezt is megéltük! A szabadságharc évfordulóján osztrák hókotrók oszlopban lépik át a magyar határt, hogy letakarítsák a magyar utakat. "


A képhez tartozó további szöveg:

"A Belügyminisztérium miután végigaludta az éjszakát úgy gondolta, hogy SMS-ekkel segíthet a legtöbbet a bajba kerülteknek. Az osztrákok pedig gyorsabban reagáltak mint a magyar hatóságok!"


[link]


2013. márc. 15. 20:18
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
De lehet ezt az egészet szépíteni, de ki kell mondani. Nem voltak felkészülve. Azt állítják, hogy igen, de nem. Csak ma kaptak észbe, hogy baj van mikor már egy napja az volt. De megszoktuk, hogy mindig mások a hibásak és nem a vezetés. Ezt meg is mondták megint.
2013. márc. 15. 21:28
 22/31 A kérdező kommentje:

Mert a vezetésben, a kormányban nincs hiba. Volt már olyan, hogy elismerték hibáztak valaha? Ezek soha. De kik a hibásak? Az emberek. Nem én mondom, hanem ők maguk.


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__411..

2013. márc. 15. 21:31
 23/31 A kérdező kommentje:

És a legszebb:

[link]

2013. márc. 15. 21:33
 24/31 anonim ***** válasza:

felvoltak készülve de egy több kilométeres teljesen síkterületen lévő falra, amelyik totyog az autópályán nem lehet felkészülni ...

Valaki beállt 40-50re mögötte 1kilóméterre már csak 20 araszolt ... közben kamionokat borogatott pánikoltak félre álltak megijedtek ... és be is állt a fal, amit körbe fújt a hó és meg se tudnak moccanni ...

Mátrában is esett a 20 centis hó sőt, máshol is esett ennyi ott még se ragadtak hóban... csak ahol fújt a szél, ott nem tudtak haladni az autósok...

2013. márc. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
43%
2013. márc. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

ma 21:34


Akkor miért nem zárták le az utakat? (ha már ŐK hoztak rá törvényt) Mondták, hogy senki ne induljon el, bár azt is már akkor mikormár mindegy volt. És egy fontosabb: Miért csak másnap kezdték el a mentést?

2013. márc. 15. 21:41
 27/31 A kérdező kommentje:

ma 21:39


Én nem őket bírálom, hanem a vezetőiket. Vagy Pintér is épp ott van aki ment? AZt mondták fel voltak készülve, ahhoz képest elég sokáig tartott mire tettek valamit. Szinte meglepetésként érte őket, mikor már egy hete lehetett tudni mi lesz. Nem csak nálunk volt.

2013. márc. 15. 21:44
 28/31 A kérdező kommentje:
De teljesen eltértünk a témától. Az első rész amire a kérdés vonatkozott senkit nem érdekelt. A szabadságharc évfordulóján osztrák hókotrók oszlopban lépik át a magyar határt, hogy letakarítsák a magyar utakat.
2013. márc. 15. 21:49
 29/31 anonim ***** válasza:
jól mondtad senkit nem érdekel, segítség mindig jól jön bárkinek aki bajba jutott ezt nem lehet gőgből elutasítani ... de szerintem szó sincs gőgről .. kérdést nem is lehet értelmezni ...
2013. márc. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Komplikato ***** válasza:

"Például falakat lehetett volna húzni az utak mellé."


Egészen konkrétan múlt héten BONTOTTÁK a hófogókat. Senkinek nem jutott eszébe vissza kell rakni?

2013. márc. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!