Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez csak szerintem ironikus és...

Ez csak szerintem ironikus és vicces?

Figyelt kérdés

Amire a kérdés vonatkozik:

"Ezt is megéltük! A szabadságharc évfordulóján osztrák hókotrók oszlopban lépik át a magyar határt, hogy letakarítsák a magyar utakat. "


A képhez tartozó további szöveg:

"A Belügyminisztérium miután végigaludta az éjszakát úgy gondolta, hogy SMS-ekkel segíthet a legtöbbet a bajba kerülteknek. Az osztrákok pedig gyorsabban reagáltak mint a magyar hatóságok!"


[link]


2013. márc. 15. 20:18
1 2 3 4
 1/31 lindmayer ***** válasza:
4%
ironikus és vicces, de biztos nem igaz
2013. márc. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

"de biztos nem igaz"


Mi nem igaz?

2013. márc. 15. 20:36
 3/31 anonim ***** válasza:
9%

Gyorsabban reagált ? alig pár órája érték el a határt ...

Amúgy nincs ezen semmi extra. Tisztelendő és becsülendő, hogy felajánlották a segítséget és nincs ennek semmi aktualitása ....

Megjegyzem a több kilométeres kocsisort még az osztrák kollégák se tudják átugrani megkerülni kiszedni a havat az elakadt autók elől ...

Ha nem küldtek volna sms-t szerintem senki se tudna most ezen viccelődni ...

2013. márc. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem jobb is, hogy a miniszterek bentmaradtak. Még őket is menteni kellett volna ha nekiindulnak. Úgy látszik, hogy a "maradjanak otthon" figyelmeztetést egyedül a hatóságok vették komolyan.
2013. márc. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
80%
A hatóságok egy fikarcnyit sem érnek itt. Már 1 hete lehetett tudni, hogy milyen idő lesz. Miért nem takarították éjszaka is a havat? Miért nem zárták le az utakat ha tudták hogy ez lesz? Miért nem készültek fel, mert már napok óta ítélet idő van Európa szerte? Pintér is 11 óra körül kapott észbe hogy baj van, miután egész éjszaka kint ragadtak az emberek. Hol van ilyenkor a Katasztrófavédelem? Minek fizetjük őket? Az lenne a minimum, hogy lemond a vezetője. Szégyen, hogy az osztrákoknak kell elvégezni azt a munkát, amit a magyaroknak kellene. Orbán meg még vigyorog is hozzá, hogy átjöttek segíteni. Miért Bábolnánál kezdődik a határ? Nyugat-Magyarországon nincsenek hókotrók, hogy ők is elkezdjék takarítani az utat a másik irányból is? Az SMS-t is egy nap késéssel küldték ki, amikor már baj van. Szégyen ez az egész!
2013. márc. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
60%
Irónikus ! Nem kellett volna szabadságharcot vívni, hiszen magunkat sem tudjuk jobban ellátni egyedül sem :LOL
2013. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
22%

SZÉL tudom nehéz felfogni, de ha fúj a széál akkor hiába dobod oldalra a havat pár perc alatt vissza kerül az útra ...

Ezt nehezíti, hogy ha lelassul a forgalom és az autók, kamionok lefogják a szelet, így össze gyűlhet a hú kamionok alatt után előtt és a kisebb autón fennakadnak ... szépen bedugul a pálya onnantól kezdve nincs az a hókotró gép, ami betudna menni közéjük ...

2013. márc. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
17%
nyáron a dugóban is kellemetlen lassúsággal halad a forgalom, akkor ellehet képzelni csúszós szeles sötétségben milyen lehet ... Ahol nagy kamionok alatt pár perc alatt egy 30 centis hó akadály marad, ezt még a kamion kereke is nehezen lépi át, hát akkor a mögötte araszoló kisebb járművek ....
2013. márc. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Ahogy láttam a képeken jóval nagyobb hótolókkal jönnek, mint amiket eddig itthon láttam. Talán ezek eltudják takarítani a 1,5-2 m magas hóakadályokat. A magyar (kisebb) hótolók nem bírnak velük.
2013. márc. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Szél ide vagy oda, felkészülni akkor is lehetett volna már előre...

Vagy eddig még sosem havazott az országban úgy, hogy fújt is a szél mellé?

2013. márc. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!