Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez csak szerintem ironikus és...

Ez csak szerintem ironikus és vicces?

Figyelt kérdés

Amire a kérdés vonatkozik:

"Ezt is megéltük! A szabadságharc évfordulóján osztrák hókotrók oszlopban lépik át a magyar határt, hogy letakarítsák a magyar utakat. "


A képhez tartozó további szöveg:

"A Belügyminisztérium miután végigaludta az éjszakát úgy gondolta, hogy SMS-ekkel segíthet a legtöbbet a bajba kerülteknek. Az osztrákok pedig gyorsabban reagáltak mint a magyar hatóságok!"


[link]


2013. márc. 15. 20:18
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Én még ilyen hóvihart nem láttam, pedig mindig a Bakonyban éltem. Ráadásul nagyon rövid idő alatt durvult el a helyzet.
2013. márc. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
60%
Isten lesújtott ránk a bájital miatt!!! :((
2013. márc. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
0%

fel voltak rá készülve, lehet, hogy kevés a kocsi a hómaró hókotró, de arra nem lehet felkészülni, hogy falként beáll egy több kilométeres kocsisor ... Ha nem lenne az autópályán autó, akkor nem lenne hótorlasz ... (maximum a korlátnál)

így egy összefüggő falként gyűjtötték maguk körül a havat az autók ...

2013. márc. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
87%

Ez Magyarország.

Ha nagy pelyhekben hullik a hó az már katasztrófa, ha még fúj egy kis szellő az meg armageddon.


De hát ilyen, amikor a kedves miniszterelnök úr a saját haverjait rakja felelős pozíciókba, akik ma délelőtt 10-kor csodálkoztak rá hogy mekkora hó esett de az nem ugrott be nekik hogy ők a katasztrófavédelem vezetői akiknek már fél nappal korábban lépni kellett volt, és nem mellesleg ezért kapnak havi 5 milkát. De behozták a lemaradást összehívtak egy értekezést, ahol sms küldése mellett döntöttek aztán hazamentek és nézték tovább a kölyökklubbot.

2013. márc. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
53%

"Szél ide vagy oda, felkészülni akkor is lehetett volna már előre... "


Például falakat lehetett volna húzni az utak mellé.

2013. márc. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy a kritikus városokban (Veszprém, Várpalota, Székesfehérvár..stb) tegnap délben miért nem küldték haza az embereket az iskolákból, munkahelyekről? Akkor még hazaérhettek volna. Miért kellett megvárni a délutánt amikor már veszélyes volt a helyzet? A gyárak gond nélkül behívták a délutános műszakot, azzal senki nem törődött hogyan fognak hazajutni.
2013. márc. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Osztrákok ilyenkor lezárják az autópályát... mi nem vagyunk ilyen esetre felkészülve, hogy 2 ilyen fontos nagy prioritást élvező útszakaszt is teljesen leállítsunk ... ( ráadásul nemzeti ünnep előtt) nem is volt még hasonló nagy elakadás az országban mostanában... egy teljes nap esett és fújt a szél!


Ennek az lesz a következménye, hogy a jövőben hamarabb elrendelik a teljes útzárat, ahogy lassul a forgalom ...

Majd akkor, azért fognak panaszkodni az emberek ....

2013. márc. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Felmerül egy kérdés. Az osztrákoknál nincsenek ilyen gondok? Hogy hogy osztrák hókotrók jönnek ide? Vagy náluk normálisan tudják kezelni a helyzetet?


ma 20:51

Ez nem magyarázat. Akkor miért nem zárják az le az utakat? Tavaly hoztak már pont egy ilyenre törvényt. De vicces, hogy itthon mindig fel vannak készülve, de valamiért sose úgy van ahogy ők azt képzelték. LSD BKV.

2013. márc. 15. 21:25
 19/31 anonim ***** válasza:

"Irónikus ! Nem kellett volna szabadságharcot vívni, hiszen magunkat sem tudjuk jobban ellátni egyedül sem :LOL"


hogy mer valaki ilyet leírni pont ma. és a többi meg hogy meri felpontozni? :(

2013. márc. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Sopronban voltak gondok? Zalában voltak ma gondok? Mátrában voltak elakadások? Bécsben voltak gondok?
2013. márc. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!