Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarország miért bénul meg...

Magyarország miért bénul meg 10 centi hótól? Ki ennek a felelőse?

Figyelt kérdés
2013. márc. 15. 14:59
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Nekem ne mondja senki, hogy bárki kisgyerekkel/csecsemővel dolgozni indult. Maximum a 5%-uknak volt tényleg fontos és halaszthatatlan dolga. Legtöbben csak a hosszú hétvégére indultak haza, vagy a nagyihoz stb.

Akinek meg olyan sürgős volt, legalább a hírekre való tekintettel vihetett volna élelmiszert legalább.


Persze az állam is hibás. A hófogókat már két hete szedték felfelé és nem tették vissza. A honvédelmet nem reggel kellett volna kiküldeni, hanem már éjszaka.

2013. márc. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Én is útra keltem volna,ha dolgom lett volna éppen.Ugyanis 5-8 centi hóról beszéltek,meg havas esőről.Ehez képest legalább 30 centi hullott és vagy 80-as szél kísérte.Mindezt nem egészen így adták elő.
2013. márc. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

"Nekem ne mondja senki, hogy bárki kisgyerekkel/csecsemővel dolgozni indult"


Bőcsödéről, óvodáról, iskoláról hallottál már? Csak, mert tegnap nem volt iskolaszünet.

Pont az volt a nehéz, hogy reggel még mindenki odaért ahova akart. Délután a hazaúttal volt a fő gond.

2013. márc. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Nyilván nem azokra gondoltam, akik a szomszédos településről indultak haza. Akkor valószínűleg nem az autópályán vagy a vonaton lennének.
2013. márc. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

"Bőcsödéről, óvodáról, iskoláról hallottál már? Csak, mert tegnap nem volt iskolaszünet.

Pont az volt a nehéz, hogy reggel még mindenki odaért ahova akart. Délután a hazaúttal volt a fő gond."


Én is és szerintem más is azokra érti akiknek tényleg egyáltalán nem volt létfontosságú útnak indulni.

Biztos voltak ilyenek, nekem ne mondja senki, hogy nem!

2013. márc. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Sokszor éppen az egymástól kis távolságra levő kistelepülések a megközelíthetetlenek,míg nagyobb távolságokon nincs komolyabb probléma.Most szinte mindenhol gond volt.
2013. márc. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Akkor leírom ide is:

maximális az együttérzésem a segítségre szorulókkal, de hagy tegyek már fel egy kérdést:

Mi abban a meglepő, vagy rendkívüli, ha a száraz kontinentális éghajlatú Kárpát-medencében március idusán 30 centi hó esik, és 100 km/h-val fúj a szél? Emberek, ilyenkor Mo-n még tél van, ez pedig nem ítéletidő, hanem TÉL

2013. márc. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

A meteorológiai tavaszt Március 1-től számolják,a csillagászati Március 21 ha jól tudom.

De nem mondanám normális,általános dolognak ezt,családomban pl senki nem emlékszik ilyen Március 15-re.Akkor olyan gyakori mégsem lehet.

2013. márc. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
28-as, a nagyi mondta, hogy akkor volt pont ilyen idő, mikor pontosan 51 éve nagybátyám született. Ők ráadásul egy tanyán laktak.
2013. márc. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Mondjuk manapság annyira nem gyakori, de régen az volt.
2013. márc. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!