Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Merre tart Magyarország?

Merre tart Magyarország?

Figyelt kérdés

Próbálom követni a politikai eseményeket napról napra és nem fest túl jól a helyzet. Mindenhol rosszakat olvasok, meg hogy értünk aggódik a világ. Mi lesz velünk, az országgal? Én félek. :(

Csak komoly válaszokat írjatok, tényleg érdekel, h mi lesz ennek a vége.


2013. márc. 14. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ha a világ aggódik értünk és nem arra haladunk amerre ők szeretnék hogy haladjunk akkor nem biztos hogy rossz irányba megyünk.
2013. márc. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%

"Szerintem ha a világ aggódik értünk és nem arra haladunk amerre ők szeretnék hogy haladjunk akkor nem biztos hogy rossz irányba megyünk."


- mondta a kis dakota harcos, és vidáman tovább evezett a vízesés felé.

2013. márc. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

"Szerintem ha a világ aggódik értünk és nem arra haladunk amerre ők szeretnék hogy haladjunk akkor nem biztos hogy rossz irányba megyünk."


Tökéletesen egyetértek. Nem a Fideszt akarom védeni mert utálom őket mint a szart, de ha a világ aggódik értünk az mindössze annyit jelent, hogy a nyugat többé nem tud kizsákmányolni.

2013. márc. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%

Így van.


Merre tart az ország? Hála a jó Istennek egyre inkább Jobbra. Úgyhogy nem kell félni.

2013. márc. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

17:14

"Szerintem ha a világ aggódik értünk és nem arra haladunk amerre ők szeretnék hogy haladjunk akkor nem biztos hogy rossz irányba megyünk."


Remélem akkor is ezt fogod gondolni, amikor majd a nagyszüleid nyugdíja a felére csökken ennek a "tökös, nagyszerű irányvonalnak" a következtében... :)

2013. márc. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Bulgáriában azért tüntetnek, amit mi megléptünk ....

Ha 1/5 bért kapunk mint a német munkás és az energia ára 10-20% csökkent az utóbbi években akkor miért kell többet fizetni Magyarországon az áramért, mint a németeknél?

Pedig a németek még atomerőműveket is bezártak ....

Románoknál szintén emelték a rezsi árakat hála az imf hitelnek!

Nem véletlen, hogy politikiai vitáktól hangos a sajtó, magyarországon, monopol helyzetban vannak egyes szolgáltatók, melyeknek nem kell versengeni a piacokért... Így felháborodnak olyan döntéseken, ahol a profitjukat csökkentik, itt az az érdekes, hogy ilyen döntések mellett Európai politikia vezetők próbálnak nyomást gyakorolni a magyar bíróságokra és magyar vezetőkre ...

Ami azért érdekes... mi köze a német, amerikai vezetőknek ahhoz, hogy magyarországon, milyen profittal dolgozhatnak az energia szolgáltatók?

Ha veszteséges nekik a vállalkozás miért nem hagyják el az országot?

Valamiért még is megéri nekik szolgáltatni, garantál fogyasztás, kiszámítható jövedelem ... csak azért mert valamit megvesznek és tovább adnak .

2013. márc. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"de ha a világ aggódik értünk az mindössze annyit jelent, hogy a nyugat többé nem tud kizsákmányolni"

A Fidesz szeretne saját maga kizsákmányolni bennünket, nem szeretné ezt a nyugatra hagyni. Valahogy nehezen tudom elhinni, hogy ebben a világban mindenki hülye lenne és semmihez sem ért, ellenben a magyar kormány a legértelmesebb és legokosabb és az egyetlen aki tudja, hogy merre kell haladni. A furcsa csak az, hogy az összes "elnyomott és kizsákmányolt" ország virágzik, mi meg már olyanok vagyunk mint Moldova.

A fidesz azt mondta, hogy 2033-ban lesz majd nekünk jó... de akkor is csak azért, mert a mostani fideszesek, addigra már feldobják a bakancsot.

2013. márc. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

"Remélem akkor is ezt fogod gondolni, amikor majd a nagyszüleid nyugdíja a felére csökken ennek a "tökös, nagyszerű irányvonalnak" a következtében... :)"


Nyugdíjat, TBt meg a többi ilyen fas zszopó járulékot már rég el kellett volna törölni. És írom ezt úgy, hogy nyugdíj előtt álló negyven éves vagyok. Tehát természetesen minden körülmények közt ezt fogom mondani. A nyugdíj intézményénél undorítóbb és népnyúzóbb dolog kevés van.

2013. márc. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"A Fidesz szeretne saját maga kizsákmányolni bennünket, nem szeretné ezt a nyugatra hagyni."


Ez így ebben a formában igaz, viszont kizsákmányolni csak azt lehet aki hagyja magát. Mint mondtam a Fideszt mindennél jobban utálom, még Gyurcsányéknál is, sőt még talán Bajnainál is, de engem sosem tud kizsákmányolni.

2013. márc. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Dick Esmen ***** válasza:
Maffia állam.
2013. márc. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!