Hogy látod az ország jövőjét 20-30 múlva?
Figyelt kérdés
Jó lesz ? Gazdagodunk ? szegényedünk ? Miért?2013. márc. 11. 16:35
1/10 anonim 



válasza:





30 év múlva már Magyarország sem lesz.
Ha hatalomra jut a baloldal akkor eladják az egészet.
A másik ami miatt eltűnik az az etnikai problémák.
2/10 anonim 



válasza:





2014-ben kormányra kerül a fidesz-jobbik koalíció akik csőbe viszik az országot, aztán mivel egy életképtelen népség vagyunk hozzácsatolnak romániához.
6/10 anonim 



válasza:





egy bzi, elkorcsosult, nyomorék ország lesz. tele c -vel.
7/10 anonim 



válasza:





Sötét jövő elé nézünk, etnikai, demográfia problémákkal, zsugorodó gazdasággal, és tele olyanokkal mint a 2. számú versenyző.
8/10 anonim 



válasza:





18 41
jobban meg sem lehetett volna fogalmazni! :D 100%true
9/10 anonim 



válasza:





Nekem mindig jó lesz itthon élni szóval igen jó.
Ha gazdagodás alatt magát a Kánaánt érted akkor valószínűleg nem.
Kb Mo mióta ország lett csak szegényedik (kis tulzással...)
Miért? Nem akarok választ adni rá, mert lepontoznak (bár gondolom így is de nem tud érdekelni)
10/10 50felett 



válasza:





az én jövőmért már nem aggódom, de vannak gyerekeim, és remélem lesznek unokáim,értük viszont nagyon, és ha belegondolok, hát könnyes lesz a szemem.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!