Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 11. 00:08
 1/8 anonim ***** válasza:
2013. márc. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Akárki írta, van benne valami. Sajnos ilyenek a mi kis hazai jobbosaink (tisztelet a kivételnek).
2013. márc. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Bár én magyar vagyok, Magyarországon is élek, de teljesen egyetértek az illetővel. Ugyanez a véleményem a magyar emberek többségéről, mondom többségéről, mert néhanapján azért szerencsére találkozik az ember egy-egy normális magyarral is. Akárki is írta, rávilágított a lényegre.
2013. márc. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Brutálállat ***** válasza:
25%
Hát ez nagyon érdekes.Kb nekem is volt egy ilyen gondolatom,amikor ez a nagy magyarkodás elkezdődött,talán 10-éve,hogy nem kéne ezt piszkálni a nagy magyaroknak.Főleg úgy,hogy azelőtt azt se tudták hol van Erdély,amíg a politikusok a szájukba nem adták a szavakat.Most meg már elértük,hogy a Romániai magyarok is utálnak.De ők csak beálltak a sorba a többiek mögé.A cikk szerintem igaz,mert dolgoztam Erdélyiekkel,és ők is kb ezt mondták,én pedig igazat adtam nekik.Ilyen ország nincs még egy a világon.Őrült zombik,fusztrált agybetegek,akik a semmiről vitatkoznak,ami 50-100-éve,vagy soha meg sem történt.A parlamentbe sámánok óbégatnak,és közben szentkoronáról,meg 30 000-éves történelemről,turulról,Dél-Amerikai Magyar törzsekről hadoválnak.Mi ez már?Milyen agymenés?Itt már tényleg mindenki hülye,nem csak a dilettáns politikusaink!Nagy magyarjaink(Nóbel díjasaink),majdnem mind zsidók,nem baj?Persze én sem szeretem őket,mert tele van velük a média,meg a parlament,és még sorolhatnám.De akkor jók amikor Nóbel díjat emlegetünk,vagy Hollyvoodot.Ezt nem hiszem el.Az a Magyar,aki kirakja a Magyar zászlót,és egész évben kokárdát hord,meg már lassan tud rovásírni!15-éve meg azt sem tudta,hogy mit jelent Transzilvánia,most viszont előadásokat tart,varkocsba font hajjal,és hátrafelé nyilazik,miközben jó katolikus Mária országában!Nincs itt valami ellentmondás?Tényleg lehet abban valami,hogy el kéne gondolkodnunk,hogy nem mi vagyunk a legokosabbak Európában,ugyan is szerintem mi vagyunk a leghülyébbek,mert így megvezetni,egy nemzetet sem lehet.Mindíg másra mutogatni,hibást keresni,oszt mégis mi élünk a legszarabbul.Csak egy a fontos:Dögöljön meg a szomszéd tehene is!Ez a véleményem.Nem kell megsértődni,aki nem inge ne vegye magára,viszont ezek sajnos tények.
2013. márc. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 mustafa33 ***** válasza:
A secu utód propaganda osztálya beindult.
2013. márc. 11. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mustafa33 ***** válasza:
22%
Brutálállat, miért jobb az a szőröstalpú aki Dákóromán királyokról hadovál, meg arról, hogy már 6000 éve románul beszéltek Erdélyben? Miért jobb az a tót neopohan aki Perun istennek áldozz holdvilágos éjszakákon és Svatopluk fiának tartja magát és arról tart el♪9adást, hogy a magyarok mikor idejöttek 85 szóból álltb a szókincsük és minden mást tölük tanultak. Meg hogy Ádám a paradicsomban szlovákul beszélt, mint ahogy neve is tiszta szlovák A-dám = annyi mint adok , mármint bordát és ebből lett a szlovbák ♪9sanya Éva ami erdetileg Jeva ami azt jelenti van. Szóval ne gondold hogy más nemzeteknek nincsenek neo romantikus misztikus holdkórtosai, csak nekünk. Ezért elítélni a saját nemzetedet piszkos gyökértelen senkiházira vall. Ha itt ilyenek között kell szenvedned mint mi magyrok, akkor ott a tág nagyvilág, húzzál a Negevbe.
2013. márc. 11. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok igazság van benne, de rengeteg baromság is.
2013. márc. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek.
2013. márc. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!