Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinek szimpatikus Orbán?

Kinek szimpatikus Orbán?

Figyelt kérdés
2013. márc. 5. 22:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%
A feleségének. Meg nekem is szimpatikus... a bankszámlája.
2013. márc. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
39%

ma 23:07

miért szerinted a gyurcsány és bajnai jobb volt?? Akkor miért nem ők nyertek újra?? Azért Orbánnak vannak jó ötletei, de ahogy valaki írta rosszul fog hozzá.

Mondjuk én nem vagyok sem buta, sem nyugdíjas, sem gazdag, de nem is a kormánytól várom hogy nekem jobb legyen.. Dolgozom, és szépen boldogulok vele.. Mivel a következő választások után sem lesz jobb a helyzet így a jobbikra fogok majd szavazni, hátha Európa unió egy kicsit beijed,(na meg zsidók) de ha ne adj isten lesz olyan párt hogy "hupikék törpikék pártja" akkor rájuk szavazok majd.. ők sem lesznek jobbak, vagy rosszabbak a régieknél..

2013. márc. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
76%

"Az meg egy hülyeség, hogy a gazdagoknak szimpatikus, hiszen az adópolitikája nem nekik kedvez, hanem a szegényebb rétegeknek és nagycsaládoknak"

Te melyik országban élsz, mert hogy nem Magyarországon az tuti... Tudod mi volt a 16%-os adó? A gazdagok szociális segélyezése... 1 milliós keresetű emberke eddig 380 ezret adózott, most 160-at... ez aztán a csapás... megbüntettük a rákot... bedobtuk a vízbe...

Orbán azoknak szimpatikus, akik több pénzhez jutottak amióta ő van és azoknak akiknek mindegy ki van hatalmon, mert így is úgy is sok lóvéhoz jutnak, és van egy kis réteg akinek azért szimpatikus, mert azok annyira hülyék, hogy ha szembeköpik őket, arra is azt hiszik esik az eső...

2013. márc. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
49%
de 15 nem csak az 1 milliós keresetűeknek lett 16% az adó hanem annak is aki csak 200 ezret keresett
2013. márc. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
42%
A feleségén kívül szerintem nem találsz ilyen embert az országban.
2013. márc. 6. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
61%

"Még mindig jobb mint a Gyurcsány vagy a Bajnai... Így a kisebb rossz mindig szimpatikusabb nekem.."


És hogy számoltad ki, hogy Orbán kevésbé rossz? Ez nem 800, amiből ki lehet vonni 500-at és 300-at kapsz, ez nem ilyen egyértelmű. Amúgy meg szégyen ez a "kisebbik rossz" felfogás, ez juttatott ide minket.


Mintha felajánlanák egy embernek, hogy a macska vagy a kutya sz*rt egye meg, erre a macskáét eszi meg, mert az kisebb. Normális ember meg nevetve azt kérdezi, hogy minek egyen ilyen undorító dolgokat, inkább eszik csokipudingot helyette, az legalább ehető és finom...

2013. márc. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
45%
Én 2002ben, 12 évesen még azt is bevállaltam, hogy megverjenek az osztálytársaim, amiért mindent széttéptem amin az a gerinctelen népáruló népszerűséghajhász elmebeteg köcsög képe volt. :)
2013. márc. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
42%
53 szaálékos már akkor jó nagy kommunista voltál! kitől tanultad ezt?
2013. márc. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
56%

Mindig öröm olvasni ezeket a hozzászólásokat. Látszik hogy mennyire sötét jó néhány magyar honfitársam. Csak egy szót ismertek, az is a kommunista. Ezt is a csak azért fújjátok, mert nap mint nap ezzel takarózik a Fityesz na meg az "elmúlt nyóc évvel" és persze az elvett 13. havi nyugdíjjal. Amit azóta ők sem adtak vissza...


Fideszben is van szép számmal olyan aki MSZMP vagy bármilyen hasonló utód párt-egyesület tag volt. Kezdve OV-vel..


Vagy ott van Matolcsy, aki a rendszerváltáskor a privatizációs bizottság elnöke volt. Kvázi ő aztán tudta hogy a szép kövér vagyont, és az üzemeket kik lopják szét meg veszik meg húgyért sz@rért. Őket miért nem kommunistázzátok?


Olyanok itt egyesek mint a majmok.Lapellenzős nyomi emberek, akik akkor sz@rnak ha a főnök meg engedi.

Ilyenkor örülök hogy nem tartozom a sok beteg közé.

2013. márc. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Hát szerintem, ha a Fideszből kivennénk a kommunistákat akkor kb. a Wittner Mária maradna, úgyhogy a sok fröcsögő elgondolkodhatna ezen.
2013. márc. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!