Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinek szimpatikus Orbán?

Kinek szimpatikus Orbán?

Figyelt kérdés
2013. márc. 5. 22:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%
A jómódúaknak és a gazdagoknak. Meg azoknak, akik elhiszik amiket hazudozik.
2013. márc. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
58%
Nyugdíjasoknak, gazdagoknak, buta embereknek. Sajnos ez lefedi az ország kétharmadát.
2013. márc. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
23%
Nem Orbán, hanem Orbán Viktór !
2013. márc. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
13%
Nekem szimpatikus emberileg, és a programjai meg tervei jók, csak rosszul valósítja meg és rengeteget hibázik. De az a baj, hogy nincs jobb.. Egyébként nem vagyok sem buta, sem nyugdíjas. :) Az meg egy hülyeség, hogy a gazdagoknak szimpatikus, hiszen az adópolitikája nem nekik kedvez, hanem a szegényebb rétegeknek és nagycsaládoknak. A gazdagok az előző kormányt sírják vissza.
2013. márc. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
18%
Nekem .Mert hajlandó tenni ezért a lepukkadt országért a sok belső és külső ellenségeskedés ellenére.Ha nekem a 20x át fizetnék amit ő kap akkor se vállalnám.Láthatóan bele is őszül a munkájába.Mindenkinek amúgy sem lehet megfelelni így meg kell elégednie a kétharmaddal neki és kormányának.Egy olyan országot kormányoz ahol elötte volt komcsi pufajkást,titkos kgb ügynököt,volt kisz funkcionáriust éltetett vagy szapult a nép. Nos ezekkel összehasonlítva Viktorkánk egy kiváló választás.A baloldali médiát kritika és ész nélkül bekajáló elégedetlenek meg csak bégessenek.
2013. márc. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%

"Nekem szimpatikus emberileg, és a programjai meg tervei jók, csak rosszul valósítja meg és rengeteget hibázik."


Annál szerintem valami nagyon nincs rendben, aki azzal akarja Magyarországon növelni a gyermekszületések számát, hogy elrendeli a nőknek a szülést. Én is támogatom, hogy a nők inkább a gyermeknevelést válasszák a karrierizmus helyett, de ahhoz először is kéne egy 200-250 ezer forintos bérezés a családapák számára, hogy el tudják látni a feleségüket és a gyerekeiket, ha már a nőket ki akarjuk vonni a munkából. És akkor még nem beszéltem a társadalmi szemléletváltásról, amihez komoly propaganda és átnevelés kellene, mert jelenleg a nők és férfiak egyáltalán nem becsülik és hallgatják meg egymást, sem pedig a családot nem tartják fontosnak, de ez csak egy dolog, amit kiemeltem.

Még rengeteg minden van, amit Orbán és a Fidesz úgy akar megoldani, hogy elrendeli a megvalósítást és akkor szerintük az attól majd úgy lesz és teljes mértékben teljesül.

2013. márc. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
14%
nekem szimpatikus, mert jól nekimegy a pokol legmélyeb bugyraiból jött kommunistáknak, libsiknek, konbenditeknek, a maffiának, mindennek! a népét szenvedélyesen szereti és nem alkuszik azokkal, akik egy nokiás dobozban el akarják sikkasztani az országot!
2013. márc. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%

"nekem szimpatikus, mert jól nekimegy a pokol legmélyeb bugyraiból jött kommunistáknak, libsiknek, konbenditeknek, a maffiának, mindennek! a népét szenvedélyesen szereti és nem alkuszik azokkal, akik egy nokiás dobozban el akarják sikkasztani az országot!"


Boszorkányégetést vagy esetleg egy kis kövezést mikor tartunk?

2013. márc. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
22%
Még mindig jobb mint a Gyurcsány vagy a Bajnai... Így a kisebb rossz mindig szimpatikusabb nekem..
2013. márc. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
20%
8-as, igen a komcsik jól meg is érdemelnének egy jó kövezést a sátáni képükbe, s azután ülhetnének sitten törött roncsolódott pofával életük végéig!
2013. márc. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!